ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
تراکم کلمه و واژه حیاتی خرید بک لینک Keyword Density چیست؟

تراکم کلمه و واژه حیاتی خرید بک لینک Keyword Density چیست؟

دوشنبه 26 تير 1396
5:30
4: تعداد بازدید

اگر بخواهیم تراکم واژه با اهمیت خرید بک لینک یا این که چگالی واژه اصلی &# خرید بک لینک گوگل ) را به صورت مختصر تعریف کنیم , می بایست بگوییم که تراکم واژه خرید بک لینک در واقع نسبت تعداد دفعاتی که یک عبارت یا واژه نسبت در یک کاغذ , نوشته‌علمی یا مطلب تکرار شده , به تعداد کل لغات آن مقاله میباشد . مثلاً اگر شما یک صفحه وب دارید که با حساب تمام هدینگ ها , کپشن ها ( Caption ) , خرید بک لینک متن های آلترنیتو ( alt text ) و تبلیغات , در کل تعداد کلمه ها آن دقیقاً به ۱۰۰ رسیده است و مثلاً ۳ توشه یک کلمه و واژه خاص ( مثلاً کلمه «ایران» ) به کار رفته است , تراکم کلمه اساسی آن عبارت ۳ درصد است . خرید بک لینک به همین سادگی .

تراکم کلمه و واژه حیاتی یا این که کیورد استافینگ!

تعدادی سال قبلی که الگوریتم های موتور های جست و جو به هوشمندی خرید بک لینک روز جاری نبودند , خرید بک لینک بسیاری از تارنما ها تلاش می کردند محتواها و مقالاتی تولید کنند که خرید بک لینک در آن تراکم واژه و کلمه کلیدی یک عبارت به ویژه به شدت بالا باشد . ولی چرا؟

مالامال کردن محتوا با واژه و کلمه حیاتی یا این که کیورد استافینگ خرید بک لینک موز


در واقع این افراد عملکرد می کردند با قرار دادن مطالبی از این دست , منزلت خرید بک لینک وبسایت خود را در موتور های جست و جو برای یک عبارت دارای اهمیت بهتر نمایند .

اما بعد خیس الگوریتم ها تغییر و تحول داده شدند و از آن پس به محتواهایی با تراکم واژه حیاتی زیاد بالا , امتیاز منفی متعددی داده شد .

شاید با خود تصور کنید که خوب کجای این کار اشکال دارد؟

در پاسخ باید اظهار کرد که‌این خط مش رنک گیری در موتور های جست و جو چنان همگانی شد خرید بک لینک که محتواهای بسیاری از وب سایت ها خرید بک لینک دیگر برای بشر ها بی مضمون‌ و ناخوانا شده بودند!

مثلاً ممکن بود در اکثری از تارنما ها با چنین متن هایی رو به رو گردید :

«ما یک شرکت طراحی سایت هستیم که طراحی سایت و سرویس ها بسط را به خرید بک لینک مشتریان خویش توصیه میکنیم . تیم پباده سازی وب سایت ما در طراحی سایت و خدمات توسعه تجربه بسیاری داراست و طراحی وبسایت و خدمات توسعه را برای طیف وسیعی از مشتریان بر عهده داشته است»

کافی است فقط با یک پاراگراف با شکل و شمایل آن چه خواندید رو به رو شوید تا تمام هدف تان نسبت به وب گردی را از دست بدهید! این کار اصطلاحاً پر کردن عبارت حیاتی ( یا کیورد استافینگ – keyword stuffing ) نامیده میشود که در آن چگالی واژه و کلمه بعضی از کلمات زیاد دوچندان و بیشتراز حد مجاز است .

برای توقف از این کار , جریمه مضاعف سنگینی برای خرید بک لینک وب سایت ها انتخاب شد که میتواند خرید بک لینک یک تنه یک تارنما را به هلاکت بکشاند .

بنابر این تراکم واژه اساسی را می توان یکی ابزار های مؤثر موتور های جست و جو برای تشخیص دادن یک محتوای گرانبها و جریمه کردن یک عبارت پوچ و آزار دهنده دانست .


برچسب ها: بک لینک ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به خرید بک لینک 5 است. | طراح قالب: آوازک