ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
۳ پیشنهادخرید بک لینک الگوریتم پنگوئن برای پاکسازی بک لینک ها

۳ پیشنهادخرید بک لینک الگوریتم پنگوئن برای پاکسازی بک لینک ها

دوشنبه 26 تير 1396
5:34
3: تعداد بازدید

همانطور که میدانید , خرید بک لینک گوگل امسال با الگوریتم جدید خود , به نام پنگوئن پا به دنیای کاوش گذاشت , همانطور که می‌دانید این الگوریتم نسبت به کیفیت لینک و پیوند ها مضاعف حساس است , و درصورتی که که لینک های مشکوکی در خرید بک لینک وب سایت شما مشاهده نماید , در جواب بدین کار شما را در لیست سیاه خود قرار خواهد اعطا کرد .
خرید بک لینک


براین اساس در شرایطی‌که تارنما شما در این مدت با افت ناگهانی در گوگل مبتلا شده است , خرید بک لینک می توانید از این نوشته‌ی علمی به خیر برخوردار گردید , درین مطلب , طرز هایی به شما معرفی خوا‌هیم کرد که شما را از پنالتی دادن به گوگل جلوگیری می کند :
۱ ) شناسائی لینک های اندک ارزش :
الگوریتم پنگوئن و بک لینک و پیوند
خرید بک لینک
الگوریتم پنگوئن و بک لینک

پنگوئن به دارای اعتبار بودن لینک ها احترام متعددی قائل است , زمانی که شما لینکی از وبسایت های که برفراز نتایج جستجوی گوگل قرار دارند , را اخذ نمائید , پنگوئن از وب سایت شما حمایت خواهد کرد , پس کارایی فرمایید با هر دسته سایتی تبادل لینک و پیوند نکنید چون ممکن است پنگوئن به شما شک وتردید کند .
ولی نمیتوان به صورت حتم اظهار کرد که مدام موتورهای کاوش چه بسا گوگل با الگوریتم پنگوئن خود , قادر به شناسائی لینک ها هستند , البته با تغییراتی که در پنگوئن به‌وجود مهیا است , نمی‌توان این ریسک را کرد که از بک لینک ها و لینک و پیوند های معدود ارزش استفاده کرد . شما برای اینکه پیوند های لبریز ارزش و کم ارزش سایت خویش را شناسائی نمایید کافیست که لینک و پیوند هایی که در وبسایت شما وجود دارد را گردآوری کرده و با فایده از ابزارهایی که وجود دارد نیز به طور رایگان و هم به طور غیر رایگان , لینک و پیوند های قلیل قیمت یا این که لبریز تارنما خود را شناسائی فرمایید . همانند استفاده از تارنما http : //www . backlinkwatch . com
ضمنا شما خود میتوانید به بعضا از لینک ها , ارزش کادو فرمایید , خرید بک لینک شما می توانید در متنی که برای عنوان یک پیوند بهره میکنید , به جای به کار گیری از کلمه و واژه Click Here , میتوانید به عنوان مثال از جمله خرید خودرو بیمه ای ارزان قیمت استفاده نمائید , شما با این کار یک قیمت خارق العاده ای به لینک و پیوند فوق داده اید وگاهی اوقات خرید بک لینک هم موتورهای کاوش به کار شما اهمیت قائلند و احتمال دارد یک جمله را به شما بگویند : فرمانبردارم سرورم! خرید بک لینک وبلاگ صد ولی در فیس شک وتردید کردن بدین مسئله شما را به لیست سیاه ارشاد نمایند . این یک خنجر دو حاشیه است .
۲ ) شناسایی لینک هایی که می بایست حذف شوند

در کلیه مواقع نیازی نمی باشد خرید بک لینک کلیه پیوند ها حذف شوند , برای شناسائی پیوند هایی که می بایست حذف فرمائید , بهتر است که با نباید ها آشنا گردید :

در شرایطی‌که در صفحه شما لینکی وجود دارد که با کلیک کردن بر روی آن , با به کارگیری از کد ۴۰۴ تغییر‌و تحول مسیر داده می شود , نیازی نیست که‌این لینک را حذف فرمائید البته در شرایطی که لینک وخیم یا این که پیدا نشود به طبع باید آن لینک را حذف کنید!
گه گاه ممکن لینک و پیوند های کم ارزشی را در سایت خویش پیدا فرمایید که در‌این حالت میتوانید خرید بک لینک آن ها را حذف فرمایید البته اگر این لینک ها دارای REL= ” NOFOLLOW ” بودند , دیگر نیازی به حذف کردن آن ها وجود ندارد , زیرا موتورهای جستجو با مشاهده دستور فوق , از پیمایش لینک و پیوند فوق می گذرند .

۳ ) تماس با مدیران وبسایت هایی که تبادل لینک نموده اید , برای عوض کردن لینک ها

اگر که شما با در قبل با وبسایت هایی تبادل پیوند کرده اید و امروز الگوریتم گوگل , انها را فراوان نمی پسندد , میتوانید این تبادل پیوند را دستکاری و یا این که حذف نمایید , برای انجام این کار شما در صدر بایستی مدیران وب سایت هایی که با آن ها تبادل پیوند نموده اید تماس گرفته و یکی‌از درخواست خود را به آن‌ها بگوئید :

می‌توانید لینک و پیوند ها را از میان ببرید .
می توانید Anchor text لینک و پیوند خود را با سود از لغت ها اساسی باصرفه نمایید .
یا این که این که در صورتی در حال حاضر خرید بک لینک تارنما شما معدود ارزش است یا این که مقطع این تبادل لینک محدود است میتوانید از تگ REL= ” NOFOLLOW ” منفعت نمائید

اما متاسفانه مشکل اینجاست که همواره صاحبان این تارنما ها , به درخواست شما دقت نمیکنند , که دراین‌صورت , به هر نحو که می گردد , رتبه آلرژی این کار را به صاحب وب سایت های متبوع گوش زد نمائید , تا هر چه سریعتر نسبت


برچسب ها: بک لینک ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به خرید بک لینک 5 است. | طراح قالب: آوازک