ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
شمارش معکوس خرید بک لینک تا پنالتی های بعدی !

شمارش معکوس خرید بک لینک تا پنالتی های بعدی !

دوشنبه 26 تير 1396
5:35
5: تعداد بازدید

نکته ای در خرید بک لینک که شاید شما‌را از عرش به فرش بکشد
شما خوب هستید , خرید بک لینک سایت شما وبسایت جامع و مملو‌از محتوای خوب و به درد بخور است , خرید بک لینک مردم میپندارند که خرید بک لینک وب سایت شما یک ابر اقتدار است , و خرید بک لینک به همین شکل لینک و پیوند های زیادی را اخذ میکنید , البته با این وضعیت هم احتمالا مدام کلیه چیز بر وفق منظور شما نباشد .
مت کاتز : گوگل بزودی پنالتی های خود را شروع می نماید

مت کاتز : گوگل بزودی پنالتی های خویش را شروع می کند

استارت دردسر برای خرید بک لینکسایت شما
امروز صبح در حالی که فکر می کنید سایت شما در شایسته ترین موقعیت ممکن است , وارد گوگل اینترنت مستر خویش میشوید و ناگهان با یک پیغام اخطار از سمت گوگل مواجه می‌شوید که خیلی رک و راست به شما بیان می کند که سایت شما پنالتی ( مجازات در خرید بک لینک و با صرفه سازی ) شده است .
پنگوئن گوگل بزودی به سایت های متعددی یورش خواهد آورد

پنگوئن گوگل بزودی به سایت های متعددی حمله خواهد آورد

حتما درین لحظه کلی ناسزا به گوگل و مت کاتز و اینترنت برندینگ و غیره و غیره خواهید داد؟ اما واقعا چه اتفاقی افتاده است ؟ آیا گوگل و دیگر عوامل آن کینه ای نسبت به شما دارند؟؟؟

به سوپرایز منزل گوگل پنگوئن خوش آمدید
چه‌گونه سایتی که دارنده محتوای قدرمند ( Great Content ) , دارای لینک های با ارزش و مرتبط , و همینطور دارنده ترافیک زیاد خوب هستند , احتمالا که یک دفعه با پنالتی گوگل و الگوریتم های متنوع آن مواجه شود؟
گوگل : به راحتی هر چه تمام خیس همانند میل کردن یک جام آب این کار قادر است صورت بپذیرد .

آیا می‌دانید چرا این پنالتی شده اید؟ علارقم اینکه شما شنیده یا این که خوانده بودید , بازاریابی محتوا ( Content Marketing ) یک مبحث جدید و مدرن در خرید بک لینک و با صرفه سازی وب سایت های اینترنتی نیست , امروزه خرید بک لینک و باصرفه سازی بسیار پیچیده شده‌است , اگر کاری را عالی انجام می دهید همانند تکثیر یک مطلب مخصوص باید به یک المان های دیگری نیز دقت نمائید تا پنالتی نشوید , امروزه خرید بک لینک و باصرفه سازی همانند یک جورچین بی آلایش وجود ندارد , بلکه پازلی است که هر مورد از قطعات آن در جاهای مختلفی موجود است , نخستین باید آن را پیدا کنید و آن گاه آن‌ها را کنار یکدیگر بچینید !!!

بله , در‌پی بروزرسانی الگوریتم های پاندا و پنگوئن , شما باید بک لینک خرید ( اختصاصی باشید ) باید محتوای یکتا , نویسندگی عالی و با کیفیت , لینک و پیوند های ساختار یافته داشته باشید ولی گشوده نیز این ها کافی نیست!!! اعتنا , دقت , اعتنا

در صورتی‌که شما به‌این مطلب و نکاتی که ذکر شده شده‌است توجه کافی را نداشته باشید , ممکن است تا یک‌سری روز دیگر از صحنه زمان گوگل بدور انداخته شوید…
شاخص های یک تارنما بی کیفیت چیست؟

شاخص های بی کیفییت یک تارنما معمولا از دسته محتوا و لینک های آن سایت سنجیده میشوند … البته نکات زیر فراوان بسیار حساس است :


سعی کنید در همین چندین روز اخیر به اصطلاح یک دیده بان برای تارنما خویش استخدام نمایید که تمام قسمت های تارنما شمارا تحقیق کند , تا آیتم پنالتی قرار نگیرید :

یادآوری : جملاتی که تیتر آنها با رنگ قرمز‌رنگ می باشند , از سمت خویش وب سایت گوگل اعلام شده است , و ما صرفا آنان را ترجمه کرده ایم , اما در پائین هر بخش , عده بندی را هم نهاده ایم که یا این که خویش اینترنت برندینگ آن را متن است یا این که اینکه از وب سایت های تجزیه و تحلیلی ترجمه شده‌است .
مشکلات و مشکلات در خرید بک لینک

ایرادات و مشکلات در خرید بک لینک
۱ – کامنت گذاری در وب سایت های دیگر

بعضی از مدیران وبسایت ها و وب لاگ ها فکر میکنند که در حالتی که در وب سایت های حریف خود , کامنت بگذارند , همراه با نشانی وبسایت خود , گوگل خیلی این کار آن‌ها را دوست داشتنی تلقی می کند , احتمال دارد هم در یک مدتی محدود اینگونه باشد , ولی ( آقایان و خانم ها ) اینگونه نیست!!! , اسپم شناخته خواهید شد و بعد از مدتی از اسمان به فرش خواهید آمد , بر اساس گفته های وب سایت اطلاع رسانی گوگل , یکی از سریعترین و دور از شوخی ترین مجازات های گوگل , در خصوص همین کامنت ها است , پس سریعا یک فکری به هم اکنون خویش نمائید .
جمع بندی در باب کامنت گذاری در سایت ها :

تلاش فرمایید در تارنما خود


برچسب ها: بک لینک ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به خرید بک لینک 5 است. | طراح قالب: آوازک