ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
لینک و پیوند های طعمه خرید بک لینک چیست؟

لینک و پیوند های طعمه خرید بک لینک چیست؟

دوشنبه 26 تير 1396
5:46
3: تعداد بازدید

ایجاد پیوند طعمه خرید بک لینک یکی از جدیدترین مفاهیم مشهور در ساخت لینک است , پیوند های طعمه به هرگونه مطالب در سایت ها می‌گویند که می‌توانند نظیر یک طعمه , بازدید کنندگان را وارد نمایند که پیوند های مورد نظر شما‌را در سایر وبسایت ها قرار دهند &# خريد بك لينك cuts مهندس بخش اسپم گوگل , خرید بک لینک لینک های طعمه را اینگونه توصیف می نماید : “ چیزی آنقدر جذاب که دقت مردم را جلب می کند ” .

عموما کاربران بر روی تالارهای گفتگو , شبکه‌های‌اجتماعی و وبلاگ ها , یک لینک و پیوند یا یکسری نسخه برداری از یک لینک به یک خرید بک لینک سایت مورد نظر خویش را قرار می‌دهند و بقیه جوارح و بازدیدکنندگان نیز برای کلیک بر روی این لینک و پیوند ها اکثر تحریک می شوند , این کار صورت قدرتمندی از بازاریابی است و پیوند های شبیه این دقیقا همان چیزی است که الگوریتم موتورهای جستجو آن را دنبال کرده خرید بک لینک و در اکثری از موردها به عنوان یک رای و یا یک سکو مثبت برای سایت ذی‌ربط در حیث می گیرند .
مهم‌ترین راه برای ساخت لینک های طعمه ای ( link Bait ) انتشار دادن خرید بک لینک محتوای مشاجره بر انگیز است , شما برای انجام این کار لازم است که مقداری خلاق باشید .
اما شما با قرائت این مقاله حتما باز نیز خاطره سخن مت کاتز افتاده اید که گفته بود Content is king , حقیقتا همین دسته خرید بک لینک است , شما با محتوای جذابی که تولید می‌کنید میتوانید طعمه ای برای بازدید کنندگان خود قرار دهید که به شما لینک و پیوند دهند .
در صورتی‌که شما محتوای جذابی را منتشر نمائید دقیقا همانند یک بازاریابی ویروسی ( Viral Marketing ) , دهن به دهان خواهد چرخید و پخش می شود , افزایش این تعداد چرخش میتواند مرتبه نیکی را به تارنما شما بدهید :
لینک های طعمه خرید بک لینک یا این که LinkBait چیست؟

لینک های طعمه یا این که LinkBait چیست؟


همانطور که شما تصویر را ملاحظه نمودید , شما با منتشر کردن ۴ محتوای مخصوص و جالب می‌توانید طعمه ای قرار دهید که میزان پیوند ها به‌این محتوای شما ۲۵۶ برابر شود .
Hook نمودن لینک و پیوند ها

به کار گیری از لینک های طعمه نیاز به استعداد و تکنیک خاصی دارااست و به سادگی نمیتوان هر لینکی را به صورت طهمه ساخت , در اصل برای تولید لینک های Bait نیاز به تفکری هوشمندانه و پی بردن نیاز روز هست .
ساخت پیوند Bait در وبسایت های مالامال محتوا و هم تارنما هایی که مد نظر گوگل میباشند بسیار مهم است , البته فراموش نکنید که لینک بدون شک می بایست با محتوای وب سایت دارای ربط باشد , مثلا در حالتی که شما می‌خواهید بک پیوند بخرید , سعی نکنید از سایتی خریداری کنید که هیچ ارتباطی با محتوای تارنما شما نداشته باشد .
منفعت از وب سایت هایی همانند digg . com می توان به ارتقای محتوای سایت زیاد کمک کند
راه های زیاد زیادی برای طعمه کردن لینک ها موجود است , مراد از hook کردن لینک و پیوند ها , فایده از تیتر هایی برای پیوند ها می‌باشد که سبب جذب مخاطبان و موتورهای کاوش شود .
برای ایجاد پیوند های طعمه ( Bait ) تنها سود از محتوا نمی باشد , برای تولید اینگونه لینک و پیوند ها شما می‌توانید یک ویدئو را ایجاد فرمائید که داده ها نیکی را به مخاطبین ارائه دهد , در این‌حالت به صورت ناخود باخبر کاربران بر روی پیوند ویدیو کلیک خواهند کرد .
مثلا در آخرها سالهای ۱۸۹۰ , در یک فیلم سینمایی , کمپانی کوکا کولا به میزان یک کادر تبلیغات خود را در وسط فیلم قرار داد , مردم به صورت ناخود آگاه بعداز مشاهده فیلم , به کمددیواری سینما رفتند و نوشابه کوکا کولا خریدند , برخی اوقات یک اندیشه هوشمندانه قادر است , مخاطبین را در دست گرفتن کند و اندیشه آن ها را به خود جلب نماید , پیوند های bait نیز دقیقا همینگونه می‌باشند , شما بایستی مخاطبین را جذب فرمائید .
یکی دیگر از خط مش های کسب پیوند های bait این است که شما تلاش کنید محتوای وبسایت خویش را در شبکه های عمومی به هماره لینک اصلی , درج کنید
البته مهمترین رویکرد برای کسب لینک های Bait تعامل و ارتباط با یوزرها است , سعی کنید اعتماد کاربران را جلب نمائید , در‌این‌صورت آن ها به صورت ناخود اگاه از لینک های شما لذت خواهند برد . اصولا پیوند های Bait نوعی از بازاریابی ویروسی می‌باشند .
تاثیر لینک و پیوند های Bait در خرید بک لینک

لینک و پیوند های Bait در خرید بک لینک و بهینه سازی فراوان موثر و دارای اهمیت هست , الگوریتم های گوگل


برچسب ها: بک لینک ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به خرید بک لینک 5 است. | طراح قالب: آوازک