ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
۵ اشتباه وسیع در خرید بک لینک

۵ اشتباه وسیع در خرید بک لینک

دوشنبه 26 تير 1396
5:46
5: تعداد بازدید

با دقت به تعداد بروز رسانی های خرید بک لینک الگوریتم های گوگل و دیگر موتورهای جستجو گر , مراقبت کردن خرید بک لینک وب سایت در صفحات اولیه موتورهای کاوش , تبدیل به یک خلل با اهمیت برای مدیران سایت ها شده‌است , در‌این نوشته‌ی‌علمی شما‌را با الگوریتم پنگوئن گوگل بیشتر آشنا خواهیم تشکیل داد و خوا هیم ذکر کرد که چه‌طور از کاهش ترافیک تارنما خود توقف نمایید .
مدام اهمیت ندارد که چقدر موتورهای کاوش , الگوریتم های خویش را تغییر و تحول می‌دهند , در این نوشته‌ی علمی صحبت از ۵ اشتباره رایجی شده‌است که خرید بک لینک امروزه خیلی از مدیران این اشتباهات را انجام وارد میکنند , این مشکلات , هیچ ارتباطی به تغییرات الگوریتم های موتورهای کاوش ندارد , بلکه خطاهایی هستند که عمده مدیران آنان‌را مرتکب میشوند و سبب ساز فنا سکو خرید بک لینک آنان در فهرست SERP می گردد .
نادرست اولیه : عدم انجام تحقیق درباره‌ی کلیدواژه های خرید بک لینک تارنما

وب مبنی بر عبارات اصلی ساخته می گردد , خرید بک لینک وبسایت شما هنگامی در گوگل مرتبه خوبی کسب می کند که در انتخاب لغات حیاتی مربوط به محتوای سایت خویش , اعتنا کرده باشید , محتوایی را که ایجاد می‌کنید , بایستی دارای لغات با اهمیت مرتبط باشند , این یک جزء از روش گوگل برای جستن مطالب شماست
نادرست دوم : فایده از لینک های اندک ارزش

هرچند پیوند ها , نقش بسزایی در بازاریابی های آنلاین را بازی می کنند , همین لینک ها می‌توانند سبب ساز نابودی شما در رتبه بندی موتورهای جستجو شوند , همواره یادتان باشد که کیفیت می بایست انگیزه کار شما قرار گرفته باشد خیر بک پیوند های بسیار !
در تعیین لینک و پیوند ها به موردها پایین اعتنا نمائید :

از وبسایت های غیر مرتبط با محتوای خویش , لینک دریافت نکنید! خرید بک لینک خارجی در خرید بک لینک و با صرفه سازی

از وب سایت ها ی اسپم به هیچ وجه پیوند اخذ نکنید

عدم اعتنا به نکات فوق , منجر می شود که الگوریتم پنگوئن گوگل , به شما مشکوک شود , یکی‌از مهم‌ترین دلایلی که گوگل الگوریتم پنگوئن را , پیشرو کار خود قرار داد , پیکار با وبسایت های هرزنامه بود , انتخاب پیوند های معتبر یکی عوامل اثرگذار در شیوه سکو بندی شماست ! بنابراین فقط درپی اخذ لینک و پیوند از تارنما هایی که مرتبط با محتوای سایت شما می باشند , باشید .
اشتباه سوم : منفعت بیش تر از حد از عناصری که Index نمی شوند!

به لحاظ شما موتورهای جستجو چه گونه خرید بک لینک محتوای تارنما شما را پیدا می کنند؟
برای این که موتورهای کاوش بتوانند محتوای شما‌را پیدا و آنگاه index کنند , خرید بک لینک شما باید از متن‌ها متنی سود نمائید , در غیر اینصورت موتورهای کاوش نمی توانند مطالب شما‌را شناسائی نمایند , منظور ما از این قسمت این نیست که شما مثلا از ویدئو ها , یا این که اینفوگرافیک ها استفاده نکنید , اتفاقا این تنوع مقاله , خرید بک لینک شما‌را در جایگاهی درست و در شان شما قرار خواهد اعطا کرد , خواسته ما استفاده بیش تر از حد از برخی عنصرها می‌باشد که در قسمت پائین ابلاغ خواهیم کرد :
استفاده از عناصری که بازدارنده از INDEX شدن صفحات شما می شوند , امروزه به جهت زیبائی , مضاعف شایع گردیده اند , این کار یک نقطه ضعف کلیدی در برابر موتورهای کاوش می‌باشد .

در نصیب پائین ۳ مورد از مرسوم ترین این رویه ها را ابلاغ کرده ایم :
استفاده بیشتراز حد از تصاویر :

همانطور که می دانید , خزنده ها نمی توانند تصاویر را پیمایش کنند , پس عملکرد نمائید سود افراطی از تصاویر نداشته باشید .
استفاده بیشتراز حد از فلش :

خزنده ها , فایل های فلش مموری را نیز نمیتوانند پیمایش کنند , پس سعی فرمایید حتی المقدور از فایل فلش باطن وب سایت خود استفاده نکنید .
استفاده بیش از مقدار از جاوا اسکریپت :

اکثر اوقات خزنده های موتورهای جستجو , نمی توانند فایل های جاوا اسکریپت را تعبیر و تفسیر کنند , بنابر این در استفاده از جاوا اسکریپت محتاط باشید . البته این از موضوعات فراوان تردید بر انگیز است و بدون جاوا اسکریپت هم نمیشود معاش کرد .
اشتباه چهارم : عدم پیدایش رسانی منظم تارنما

عملکرد فرمائید همواره وب سایت خویش را به صورت منظم به روز کنید , , فرض فرمایید شما در یک روز ۱۰ توشه سایت خود را آپ تو دیت می کنید , و مجدد دو روز تارنما خود را اصلا آپ دیت نمی کنید و و به عنوان مثال هفته بعد مجدد ۱۰ مطلب به وب سایت بیشتر میکنید , این تکان برای موتورهای جستجو چندان خوشایند نیست .
غلط پنجم : تمرکز بر روی موتورهای کاوش به جای تمرکز بر روی بازدید


برچسب ها: بک لینک ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به خرید بک لینک 5 است. | طراح قالب: آوازک