ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
۳ پیشنهادخرید بک لینک الگوریتم پنگوئن برای پاکسازی بک لینک ها

۳ پیشنهادخرید بک لینک الگوریتم پنگوئن برای پاکسازی بک لینک ها

دوشنبه 26 تير 1396
5:57
2: تعداد بازدید

همانطور که می‌دانید , خرید بک لینک گوگل سال جاری با الگوریتم جدید خود , به اسم پنگوئن پا به دنیای جستجو گذاشت , همان طور که می‌دانید این الگوریتم نسبت به کیفیت لینک ها مضاعف اصلی است , و در‌حالتی که که لینک و پیوند های مشکوکی در خرید بک لینک تارنما شما مشاهده نماید , در پاسخ به‌این کار شما را در لیست سیاه خود قرار خواهد داد .
خرید بک لینک

به این ترتیب در شرایطی‌که وب سایت شما در این بازه زمانی با افت ناگهانی در گوگل در گیر شده‌است , خرید بک لینک میتوانید از این نوشته‌ی علمی به نیکی برخوردار گردید , در‌این مطلب , طرز هایی به شما معرفی خوا هیم کرد که شما را از پنالتی دادن به گوگل توقف می کند :
۱ ) شناسائی پیوند های اندک قیمت :
الگوریتم پنگوئن و بک لینک و پیوند
خرید بک لینک
الگوریتم پنگوئن و بک پیوند

پنگوئن به دارای اعتبار بودن لینک ها احترام زیادی قائل است , زمانی که شما لینکی از تارنما های که بر بالای نتایج جستجوی گوگل قرار دارا هستند , را دریافت نمائید , پنگوئن از وب سایت شما حمایت خواهد کرد , پس کارایی فرمایید با هر جور سایتی تبادل لینک نکنید چون احتمالا پنگوئن به شما تردید کند .
ولی نمی‌توان به طور حتم اعلام‌کرد که مدام موتورهای کاوش حتی گوگل با الگوریتم پنگوئن خویش , کارکشته به شناسائی لینک ها می‌باشند , ولی با تغییراتی که در پنگوئن به‌وجود فراهم است , نمیتوان این ریسک را کرد که از بک پیوند ها و لینک های کم قیمت استعمال کرد . شما برای این‌که لینک و پیوند های مالامال بها و نادر بها تارنما خویش را شناسائی نمایید کافیست که لینک و پیوند هایی که در سایت شما موجود است را جمع آوری کرده و با استعمال از ابزارهایی که موجود هست هم به طور رایگان و نیز به طور غیر مجانی , پیوند های قلیل قیمت یا پر وب سایت خود را شناسائی فرمایید . همانند بهره از وب سایت http : //www . backlinkwatch . com
ضمنا شما خود می‌توانید به بعضا از لینک ها , بها کادو نمائید , خرید بک لینک شما می توانید در متنی که برای تیتر یک پیوند استفاده میکنید , به جای بهره از کلمه و واژه Click Here , میتوانید مثلا از جمله خرید خودرو بیمه ای ارزان قیمت بهره نمائید , شما با این کار یک قیمت خارق العاده ای به لینک فوق داده اید وگاهی وقت ها خرید بک لینک نیز موتورهای کاوش به کار شما اهمیت قائلند و ممکن است یک جمله را به شما بگویند : فرمانبردارم سرورم! و صد ولی در فیس تردید کردن بدین قضیه شما را به لیست سیاه موعظه نمایند . این یک خنجر دو حاشیه است .
۲ ) شناسایی لینک و پیوند هایی که می بایست حذف شوند

در همگی مواقع نیازی نیست خرید بک لینک همگی پیوند ها حذف شوند , برای شناسائی لینک هایی که بایستی حذف کنید , بهتر است که با نباید ها آشنا شوید :


در حالتی‌که در صفحه شما لینکی موجود است که با کلیک کردن بر روی آن , با بهره از کد ۴۰۴ تغییر و تحول مسیر داده میشود , نیازی وجود ندارد که این پیوند را حذف نمایید البته درصورتی که پیوند وخیم یا پیدا نشود بی تردید باید آن لینک و پیوند را حذف کنید!
برخی اوقات ممکن پیوند های معدود ارزشی را در وبسایت خود پیدا فرمایید که در‌این‌صورت می‌توانید خرید بک لینک آن‌ها را حذف کنید البته در صورتیکه این لینک ها دارای REL= ” NOFOLLOW ” بودند , دیگر نیازی به حذف کردن آن ها وجود ندارد , زیرا موتورهای کاوش با مشاهده دستور فوق , از پیمایش لینک فوق می گذرند .

۳ ) تماس با مدیران تارنما هایی که تبادل لینک و پیوند نموده اید , برای تغییر دادن پیوند ها

در حالتی‌که که شما با در پیشین با وب سایت هایی تبادل لینک و پیوند کرده اید و روز جاری الگوریتم گوگل , انها را مضاعف نمی پسندد , میتوانید این تبادل لینک را بازنویسی و یا این که حذف فرمایید , برای انجام این کار شما در ابتدا باید مدیران سایت هایی که با آن‌ها تبادل پیوند نموده اید تماس گرفته و یک کدام از درخواست خویش را به آن ها بگوئید :

می‌توانید لینک ها را از لابه‌لا ببرید &# خرید بک لینک با کیفیت لینک و پیوند خویش را با سود از کلمات مهم با صرفه فرمائید .
یا این‌که در شرایطی که اینک خرید بک لینک وبسایت شما کم ارزش است یا این که اینکه مدت این تبادل لینک محدود است میتوانید از تگ REL= ” NOFOLLOW ” استفاده نمایید

اما متاسفانه ایراد اینجاست که همواره صاحبان این وب سایت ها , به درخواست شما اعتنا نمی کنند , که در‌این‌صورت‌ , به هر نحو که می‌شود , مرتبه حساسیت این کار را به صاحب تارنما های متبوع گوش زد فرمایید , تا هر چه سریعتر نسبت


برچسب ها: بک لینک ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به خرید بک لینک 5 است. | طراح قالب: آوازک