ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
یک خرید بک لینک تارنما فروشگاهی را با صرفه سازی فرمائید

یک خرید بک لینک تارنما فروشگاهی را با صرفه سازی فرمائید

دوشنبه 26 تير 1396
6:00
3: تعداد بازدید

امروز دیگر کمتر کسی است که در دنیای موتورهای کاوش و تجارت الکترونیک , و خرید بک لینک به خصوص بازاریابان آنلاین و نویسندگان محتوا , در زمینه ی گوگل پاندا و بروزرسانی های این الگوریتم خرید بک لینک آشنا نباشند , . همانطور که میدانید پاندا هر روز هوشمند و هوشمند خیس میگردد , پس می بایست کاری کرد که در رقابت اینترنتی باقی ماند .

در شرایطی که تارنما شما هم بوسیله محتوای کم قیمت یا این که کوتاه , به وسیله گوگل پاندا آسیب دیده است میتوانید این مطلب را دنبال نمائید .
زمانی یک تجارت تبدیل به یک برند می‌شود , دیگر نیاز چندانی بدین ندارد که بر روی رتبه وب سایت خویش در گوگل بیشتر کار نماید و در رتبه نخستین گوگل قرار بگیرد , چون دیگر بازدیدکنندگان مستقیم دارد و مشتریان آن را شناخته اند , البته برای این که به‌این روز برسید که دیگر نیازی به گوگل و باصرفه سازی خرید بک لینک برای آن نداشته باشید بایستی از در آغاز تلاش نمائید و خرید بک لینک در گوگل جایگاهی پیدا کنید و سپس خود را فی مابین مردمان جا نمایید و پس از اینکه خود را به یک مارک تبدیل کردید , دیگر با گوگل و الگوریتم های آن با این شدت دست و پنچه نرم نکنید .
اصولا وبسایت های بی کیفیت را گوگل به چه شکل تفسیر می کند؟

گوگل بر این دو آیتم محتوای بی کیفیت را تفسیر می کند :

محتوایی که تنها ویکی باشد , یعنی آکنده‌از لینک باشد ( چه داخلی و چه خارجی )
یا اینکه چیزی قابل توجه برای خرید بک لینک موتورهای جستجو نباشد ( گوگل پسند نباشد )

پشت پرده جمله گوگل پسند نباشد , کلی روایت پنهان شده‌است , گوگل به یوزرها نگاه می نماید , وقتی یوزرها به محتوا نگاه کنند و از آن خوششان بیاید , گوگل نیز از آن محتوا خوشش می‌آید و کلی ماجراهای دیگر که در منوی خرید بک لینک و محتوا , وب برندینگ فراوان به آن پرداخته است که می‌توانید آن را مطالعه نمایید .

امروزه در دنیای تجارت الکترونیک , فرمان با صرفه سازی فراوان طاقت فرسا شده است چون که شاید دقیقا سایت هایی وجود داشته باشد که لپتاپ های سونی و DELL بفروشند , همانطور که می‌دانید داده ها نوت بوک ها در کلیه ی تارنما ها یکی‌از است ( زیرا اینگونه وب سایت ها کلیه یک محصول را می فروشند و چاره ای ندارد جز این که از کاتالوگ های مهیا نمایندگی ها بهره کنند . ) , یعنی احتمال دارد محتوای تکراری وجود داشته باشد , در اینصورت کار اینگونه وب سایت ها فراوان طاقت فرسا می گردند و برای این‌که اینگونه سایت ها خویش را به گوگل پاندا ثابت کنند باید تمرکز خویش را بر روی محتوای خود جلب نمایند , یعنی یک عدد منتخب صحیح کنند به اسم وبلاگ وبسایت , و مطلب هایی راجع‌به لپتاپ منتشر کنند , در‌این‌حالت‌ هر سایتی که دارای مقاله های بهتری باشد , گوگل پاندا به آن توجه بیشتری خواهد کرد و به آن رتبه بهتری را خواهد داد .


بخش اعظم خرید بک لینک کار های پهناور جهان ( ولی با مطالعه فراوان معدود من ) سال ۲۰۱۲ را سال راهکار خرید بک لینک با محتوا نامیدند , اما سال ۲۰۱۳ را بیزینس و تجارت را به یاور خرید بک لینک و با صرفه سازی تلقی کردند و این دو را دو برادر خواندند .

البته در قسمت زیر مثال سایتی را معرفی میکنیم که یک وب سایت فروشگاهی اهل ایران است و صفحاتی داراست با کلی لینک و پیوند , ما بررسی خواهیم کرد که گوگل چه دسته رفتاری نسبت به این دسته وبسایت ها نشان خواهد اعطا کرد و چه‌طور می اقتدار نام‌و‌نشان یک محتوای بی کیفیت را مشخص و معلوم نمود :

سایت زیر را مشاهده فرمائید :
خرید بک لینکی سایت های فروشگاهی

خرید بک لینکی وب سایت های فروشگاهی

در وضعیت عادی مشهود است که همه چیزدر امن و امن است البته گوگل این تارنما را به نحوه ای دیگر مشاهده می نماید .

اما گوگل تصویر دیگری را مشاهده می نماید , ورقه ای که حاولی فقط پیوند است , این مدل تارنما ها درست است که مغازه اینترنتی می‌باشند و راه‌حل ای م ندارند جز لینک و پیوند ها !!! خرید بک لینک معتبر ؟؟ ولی خوبتر است یه خرده به تاءمل بقای آینده خود باشند و بر روی محتوا نیز فوکوس نمایند مثلا ویدیو های تبلیغاتی بگذارد و پاره ای محتوا درباره‌ی برند خود منتشر کنند همانند سایت نظیر دیجی کالا یا در سکو یه خرده پایینتر اما دوچندان رو به رویش اف بی کالا

درین نوشته‌ی علمی یک‌سری سفارش قرار داده ایم تا سایت های فروشگاهی بتوانند سکو خود را افزایش دهند :

۱ ) در پاراگراف بندی توضیحات محصول خویش , سعی نکنید که تنها از


برچسب ها: بک لینک ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به خرید بک لینک 5 است. | طراح قالب: آوازک