ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
پیوند های طعمه خرید بک لینک چیست؟

پیوند های طعمه خرید بک لینک چیست؟

دوشنبه 26 تير 1396
6:08
2: تعداد بازدید

ایجاد لینک و پیوند طعمه خرید بک لینک یکی از جدیدترین مفاهیم معروف در تولید لینک و پیوند است , لینک های طعمه به هرگونه مطالب در وب سایت ها می‌گویند که می‌توانند مانند یک طعمه , بازدید کنندگان را وارد کنند که پیوند های متبوع شما را در سایر وب سایت ها قرار دهند &# خرید بک لینک گوگل cuts مهندس بخش اسپم گوگل , خرید بک لینک پیوند های طعمه را اینگونه تعریف می کند : “ چیزی آنقدر جالب که دقت مردمان را جلب می کند ” .

عموما کاربران بر روی تالارهای گفتمان , شبکه های مردمی و وب لاگ ها , یک لینک و پیوند یا این که یک سری نسخه برداری از یک پیوند به یک خرید بک لینک سایت مورد نظر خویش را قرار میدهند و بقیه اعضا و بازدیدکنندگان نیز برای کلیک بر روی این لینک ها اکثر تحریک میشوند , این عمل صورت قدرتمندی از بازاریابی است و لینک و پیوند های مشابه این دقیقا به عبارتی چیزی است که الگوریتم موتورهای کاوش آن را دنبال کرده خرید بک لینک و در بخش اعظمی از موارد به عنوان یک رای و یا یک درجه مثبت برای تارنما مربوطه در لحاظ می گیرند .
مهم ترین رویکرد برای تولید لینک و پیوند های طعمه ای ( link Bait ) نشر دادن خرید بک لینک محتوای دعوا بر انگیز است , شما برای انجام این کار اضطراری است که مقداری خلق کننده باشید .
اما شما با قرائت این مطلب حتما باز هم یاد حرف مت کاتز افتاده اید که گفته بود Content is king , واقعا همین مدل خرید بک لینک است , شما با محتوای جذابی که ساخت می کنید می‌توانید طعمه ای برای بازدید کنندگان خود قرار دهید که به شما لینک و پیوند دهند .
در‌صورتی‌که شما محتوای جذابی را منتشر فرمایید دقیقا همانند یک بازاریابی ویروسی ( Viral Marketing ) , دهن به دهان خواهد چرخید و پخش میشود , ارتقاء این تعداد چرخش می‌تواند سکو خیر را به تارنما شما بدهید :
پیوند های طعمه خرید بک لینک یا این که LinkBait چیست؟

لینک های طعمه یا این که LinkBait چیست؟

همان طور که شما تصویر را ملاحظه نمودید , شما با نشر دادن ۴ محتوای منحصر و جالب می توانید طعمه ای قرار دهید که مقدار پیوند ها به این محتوای شما ۲۵۶ برابر شود .
Hook نمودن لینک و پیوند ها

استفاده از لینک های طعمه نیاز به استعداد و تکنیک خاصی دارااست و به سادگی نمی‌توان هر لینکی را به طور طهمه ایجاد کرد , اصولا برای تولید پیوند های Bait نیاز به تفکری هوشمندانه و درک کردن نیاز روز است .
ایجاد لینک و پیوند Bait در سایت های پر محتوا و هم وبسایت هایی که مد نظر گوگل هستند فراوان کلیدی است , البته فراموش نکنید که لینک مسلما می بایست با محتوای وبسایت دارای ربط باشد , به عنوان مثال در صورتی‌که شما می خواهید بک پیوند بخرید , همت نکنید از سایتی خریداری کنید که هیچ ارتباطی با محتوای وب سایت شما نداشته باشد .

استعمال از تارنما هایی همانند digg . com می شود به ارتقای محتوای وب سایت زیاد کمک کند
راه های زیاد زیادی برای طعمه کردن پیوند ها وجود دارد , مراد از hook کردن لینک و پیوند ها , به کار گیری از عنوان هایی برای پیوند ها می باشد که سبب ساز جذب مخاطبان و موتورهای کاوش شود .
برای ایجاد لینک های طعمه ( Bait ) صرفا استفاده از محتوا نمی باشد , برای تولید اینگونه لینک ها شما می‌توانید یک کلیپ را ساخت نمایید که اطلاعات خیر و خوبی را به مخاطبین ارائه دهد , دراین‌صورت به طور ناخود مطلع یوزرها بر روی لینک ویدیو کلیک خواهند کرد .
برای مثال در اواخر سال های ۱۸۹۰ , در یک فیلم سینمایی , شرکت کوکا کولا به میزان یک فریم تبلیغات خود را در اواسط فیلم قرار بخشید , مردم به طور ناخود مطلع بعد از مشاهده فیلم , به کمد دیواری سینما رفتند و نوشابه کوکا کولا خریدند , برخی اوقات یک تفکر هوشمندانه میتواند , مخاطبین را کنترل کند و تفکر آن ها را به خویش جلب نماید , لینک های bait نیز دقیقا همینگونه می‌باشند , شما می بایست مخاطبین را جذب نمائید .
یکی دیگر از منش های کسب لینک های bait این است که شما تلاش نمائید محتوای وب سایت خود را در شبکه‌های‌مردمی به هماره لینک و پیوند حساس , درج نمایید
اما مهم ترین رویکرد برای کسب پیوند های Bait تعامل و ارتباط با یوزرها است , کارایی فرمایید اعتماد کاربران را جلب فرمائید , در‌این حالت آنها به طور ناخود اگاه از لینک های شما لذت خواهند پیروزی . در اصل لینک و پیوند های Bait نوعی از بازاریابی ویروسی می‌باشند .
تاثیر لینک و پیوند های Bait در خرید بک لینک

لینک و پیوند های Bait در خرید بک لینک و باصرفه سازی فراوان موثر و حائز اهمیت هست , الگوریتم های گوگل


برچسب ها: بک لینک ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به خرید بک لینک 5 است. | طراح قالب: آوازک