ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
یک مقاله محرمانه ! رجوع و برگشت از پنالتی خرید بک لینکی الگوریتم پنگوئن !

یک مقاله محرمانه ! رجوع و برگشت از پنالتی خرید بک لینکی الگوریتم پنگوئن !

دوشنبه 26 تير 1396
6:09
3: تعداد بازدید

خرید بک لینک برای چتروم اولین دفعه در جمهوری اسلامی ایران یکی‌از رموز خرید بک لینک را عمومی می کنیم!
بعد از پنالتی یا این که پنالایز و حذف شدن وب سایت در گوگل و تحت تاثیر جلادی به اسم پنگوئن چه کنیم ؟
قیمت ریکاوری از پنگوئن و اجرای آن در تمام جهان بخش اعظم از ۳۵۰۰ دلار امریکایی است و ما این راز و این خط مش را به بدون‌پول در دسترس خرید بک لینک شما میگذاریم . حتی‌د‌ر شکل مراجعه به خویش ما پولی که بابت اجرای همین روش از شما دریافت خواهیم کرد دست کم ۱۰ میلیون تومان است !

مدتی است که کلیه تارنما هایی که پنالتی گردیده اند و یا می پندارند که در معرض پنالتی هستند به تکاپو افتاده اند تا خود را از این حالت بیرون نمایند . همان گونه که می دانید به گفته مت کاتز در سمینار SMX الگوریتم پنگوئن گوگل بزودی تکان بسیار زیادی خواهد خورد . بر همین اصل بخش اعظمی از وبسایت ها به‌دنبال راهکارهایی می‌شوند تا خویش را به پنگوئن اثبات کنند و یا خویش را از شر پنالتی سال گذشته گوگل نجات دهند .
در نسخه و داروهایی که اینترنت برندینگ برای شما مهیا نموده است عملکرد شده که تمام داده ها مایحتاج برای دوستی با الگوریتم پنگوئن را پوشش دهد . سفارش می‌کنیم که‌این مطالب را مطالعه فرمایید و اجرا نمایید . ضمانت میکنیم که شما بر میگردید !

البته این مطلب و این ورژن , اشتباهات چه خرید بک لینک وبسایت هایی را می‌تواند دوا نماید :

• وب سایت هایی مبنی بر لینک های اسپم بوسیله الگوریتم خرید بک لینک پنگوئن پنالتی گردیده اند .
• سایت هایی که به دلیل کامنت گذاری در وبسایت های دیگر پنالتی گردیده اند .
• سایت هایی که در یک روز ۱۰۰ لینک اسپم وارد کرده اند .
• وب سایت هایی که زمینه هجوم خرید بک لینکی منفی قرار گرفته اند .
و در آخر به درد شما می‌خورد دوست عزیز آری چه بسا شما دوست عزیز!

همان طور که می دانید کار گوگل پنگوئن سر و کله زدن با لینک ها است . ضمنا گوگل پنگوئن همانند گوگل پاندا وجود ندارد که نسبتاً ماهی یک توشه به روز شود بلکه این الگوریتم ممکن است هر ۶ ماه یکبار و یا 1 سال یکبار در سرور های گوگل آپدیت شود . اخرین آپدیتی که از گوگل پنگوئن چشم شد ( که در آن به روز , بخش اعظمی از تارنما ها آیتم دقت گوگل پنگوئن قرار گرفتند ) در مورخ ۵ اکتبر سال ۲۰۱۲ یعنی جمعه ۱۴ مهر ۱۳۹۱ بوده است . یکی دلایلی که‌این الگوریتم دیر به دیر به روز می گردد این است که باید تمام وبسایت ها را مورد بررسی قرار دهد و پیوند های آنها‌را بر پایه ی IP بررسی کند . این فرایند زیاد بزرگی است , چون باید علاوه بر این اسپم بودن آن ها را تشخیص دهد می بایست مورخ و زمان آنها را هم مورد بررسی قرار دهد و علت دیر به دیر ارزیابی شدن وب سایت ها توسط این الگوریتم همین نکته است چون پروسس فراوان زیادی از سرور های گوگل خواهد گرفت و برای گوگل بسیار مالامال هزینه است . البته این کاری است که شما نیازی نمیباشد نگران آن باشید زیرا گوگل یکه و فقط این کار را انجام می دهد و شمارا پنالتی می کند و ابدا نیز جوک نمی‌کنم . هزینه نیز اهمیت ندارد .

تحت عنوان هر که ۵ سال است که فن من خرید بک لینکبوده است ابدا نمی دانم که‌این نکات را به شما بگویم یا نه ! شما خرید بک لینک کار می‌شوید !

در ابتدا خوبتر است با این دو تصویر خرید بک لینک , پنالتی گوگل را ادراک فرمایید :
نمودار گوگل پنگوئن 1

نمودار گوگل پنگوئن ۱

google - Penguin - 2

google - Penguin - 2

هنگامی که الگوریتم پنگوئن شمارا پنالتی کند , غیر وابسته برای آمار بازدید سایت شما مشکلی مهم پیش خواهد شد . لحظه ای فکر کنید ; مدتی که شما در کلمه و واژه ای علی الخصوص در صفحه ی اولیه گوگل می‌باشید و حقیقتا نیز از این کاغذ اول بودن ترافیک خوب و فروش خوبی را هم به دست آورده اید ; پس از این که مضحک بازی پنگوئن و بر پایه ی خطاها شما در خصوص پیوند ها پنالتی شدید و به احتمال ۹۹ درصد شما دیگر در صفحه ۴۰ همان کلمه و واژه در گوگل هم نخواهید رسید و این یعنی گوگل پنگوئن . یعنی چیزی که برای تجارت های بلندمرتبه و شرکت های بلندمرتبه طراحی وبسایت در جمهوری اسلامی ایران به معنای ورشکستگی بود ! ایشان صرفا لینک و پیوند می خریدند و در گوگل بالا می آمدند و مشتری می تصاحب کردن و خویش را شایسته ترین گروه خرید بک لینکی ایران می نامیدند . نظیر بسیاری که همین


برچسب ها: بک لینک ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به خرید بک لینک 5 است. | طراح قالب: آوازک