ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
سرعت خرید بک لینک وبسایت

سرعت خرید بک لینک وبسایت

دوشنبه 26 تير 1396
6:10
3: تعداد بازدید

در کل عواملی که بر سرعت تارنما تاثیر گذارند این ها هستند :

محل سرور خرید بک لینک سایت ( هر چه نزدیک تر به مرزوبوم شما , خوبتر )
توان سرور تارنما
حجم تصاویر مستعمل
تعداد به کارگیری از جی کوئری , جاوا اسکرریپت
به کار گیری خطا خرید بک لینک از CSS

عده بندی خرید بک لینک سرعت لود سایت

یک برنامه ی چکر Checker ) ) برای تست خرید بک لینک سرعت خرید بک لینک وبسایت خویش نصب نمایید همانند Yslow در FireBug و برگه اساسی وب سایت خود را با آن محاسبه نمایید , و در شرایطی که که مشکلی در سایت شما وجود دارد عملکرد نمائید همان لحظه عملیات تجدید بنا را انجام دهید .
۸ – ترافیک وبسایت

ترافیک سایت شما چگونه است؟ کاربران از کجا وارد وب سایت شما می‌شوند ؟دوست دارید که کاربران چه گونه وارد تارنما شما شوند؟
المان هایی همانند سرعت باقی ماندن یک استفاده کننده در تارنما شما , سرعت گردش یک کاربر در سایت شما و مسائل از این قبیل در خرید بک لینک و باصرفه سازی فراوان کلیدی است , عملکرد فرمایید یوزرها خود با المان های متنوعی جذب فرمائید این المان ها می‌تواند گزینه های پایین باشند :

پباده سازی تارنما به صروت Landing خرید بک لینک ارزان
ساخت محتوای به درد بخور
همگام با زمانه ( چیزی را آماده نمائید که امروزه یوزرها وب به آن تهی دست می باشند )

۹ – وجود Malware یا بد افزار در تارنما شما

امروزه اکثری از اسکریپت های مجانی و حتی فروشی دارنده تروجان می باشند که منجر کندی تارنما شما و همینطور باعث زخم رسانی به سرور و کامپیوتر یوزرها می شود .
در صورتیکه که وب سایت شما دارای بدافزار باشد , در گوگل اینترنت مستر تولز پیامی برای شما ارسال میشوند با تیتر WE FOUND BAD THINGS ON YOUR SITE , در‌این‌حالت‌ باید اسکریپت مورد نظر را پیدا کرده مسلما آن را نابود فرمائید , و در صورتی‌که نیز سرور وبسایت شما خلل دارد , آن را در کوتاه ترین مجال ممکن به سروری تازه جا به جا کنید .
توده بندی وجود بدافزار یا Malware در وب سایت

گاهی اوقات صرفا یک اسکریپت سبب , بدافزاری شدن سایت شما نخواهد شد , بلکه احتمالا هکری به وبسایت شما رخته نموده باشد و سبب ساز ویروسی شدن سایت شما شود .
ولی در هرصورت در صورتیکه که شما به کاغذ ای شک داشتید که شاید Malware داشته باشد , میتوانید از قابلیت Fetch as Googlebot در گوگل اینترنت مستر تولز وب سایت خود استفاده نمائید و آن را آنالیز نمائید , هکر ممکن است که کارهایی بر برعلیه شما کرده باشند , در اینصورت با استفاده از این قابلیت و امکان گوگل می‌توانید تمام مشکل‌ها مو جود در آن برگه را مشاهده کنید .
۱۰ – گوگل وب مستر تولز ( پنالتی ها و مجازات ها )

یکی مواقعی که بسیاز بسیار به چشم می‌خورد این است که مدیران سایت ها به سادگی چک کردن گوگل وب مستر وب سایت خویش را فراموش می کنند , به هیچ عنوان از تندرست تارنما خویش از نظر خرید بک لینک و با صرفه سازی و پیغام هایی که گوگل به آنها می‌دهد , خبری ندارند .
گوگل تمام ایرادات وبسایت شما در گوگل اینترنت مستر تولز به شما اعلام خواهد کرد , می توانید شاخص های زیاد مهمی را در گوگل وب مستر سایت خویش بررسی فرمائید .
جمع بندی گوگل اینترنت مستر تولز

امروزه اکثری از شرکت های و وبسایت های اینترنتی گرانقدر , کسانی در شرکت خود استخدام کرده اند که تنها هر روز گوگل وب مستر تولز آنان را بررسی کنند , این افراد تحت عنوان خرید بک لینک کار استخدام نشده اند و فقط برای نظارت گوگل وب مستر استخدام گردیده اند , از این رو اهمیت بررسی این ابزار دارای اهمیت را خواهید فهمید .
با همه این تفاسیر , خرید بک لینک هنوز هم خرید بک لینک است

فارغ از انجام عملیات های مختلف خرید بک لینک و با صرفه سازی یک وب سایت , کار برای آغاز بسیار آسان است و کلیه چیز در وقار بدون نقص , سپری می گردد اما بزودی نامه هایی با موضوعات مختلفی از قبیل , پنالتی و مجازات رو به رو می شوید , از این رو اهمیت خرید بک لینک و با صرفه سازی بسیار بسیار دارای اهمیت است .

الگوریتم های پاندا و پنگوئن گوگل

الگوریتم های پاندا و پنگوئن گوگل
پاندا و پنگوئن گوگل

این دو الگوریتم های سیاه و سفید پنگوئن گوگل , به دو مورد مضاعف اهمیت می دهند و آنهم پیوند ها ( Links ) و محتوا ( Contents ) است . با این وجود بزودی این دو الگوریتم مجدد به روز می‌شوند , باید درین یک سری روزه مانده تا اپدیت این الگوریتم ها , هر چه در چنته دارید را رو فرمایید تا پنالتی نشوید .


برچسب ها: بک لینک ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به خرید بک لینک 5 است. | طراح قالب: آوازک