ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
ارور خرید بک لینک

ارور خرید بک لینک

دوشنبه 26 تير 1396
6:13
5: تعداد بازدید

این قاعده خرید بک لینک وقتی فعال میگردد که PageSpeed Insights تشخیص دهد جواب سرور شما دربرگیرنده هدرهای خاطر کش نیست و خرید بک لینک یا این که منابع به طوری معین شده اند که صرفا برای یک روزگار کوتاه , از حافظه کش استفاده می‌شود .

Leverage Browser Caching

باز بینی اجمالی Leverage Browser Caching

همان گونه که میدانید به عملیات ذخیره سازی موقت خرید بک لینک فولدر های پر کاربرد یک وب سایت در مرورگر یوزرها , Browser Caching یا این که حافظه کش مرورگر نامیده میشود . بطور معمول هنگام مفتوح کردن یک برگه از تارنما , همگی فایل های مو جود در آن دانلود و در مرورگر شما به سناریو در می‌آیند . در شرایطی که از حافظه کش مرورگر استعمال نشود , با هر توشه مراجعه خرید بک لینک به آن کاغذ , مجددا خرید بک لینک می بایست همگی پوشه های تشکیل دهنده آن دانلود شوند و این دستور موجب ارتقاء مصرف پهنای باند وب شما و همچنین سرور خرید بک لینک سایت می گردد .

با منفعت از خاطر کش مرورگر می اقتدار بعضی از فایل های جان دار در تارنما را بر روی مرورگر کاربران ذخیره نموده و خرید بک لینک در بازدید های بعدی به جای دانلود این فایل ها به طور بی واسطه از تارنما , مرورگر از فولدر های ذخیره شده در یاد خود استفاده می نماید . در سود تعداد درخواست هایی که یک مرورگر در هر بازدید به سرورهای خرید بک لینک تارنما ارسال می کند , خرید بک لینک کاسته شده و صرفه جویی قابل مراعات ای در فایده از منابع سرور چهره می‌گیرد . در عین اکنون سرعت بارگذاری صفحات وب سایت برای کاربران در بازدیدهای بعدی مضاعف افزایش می‌یابد .


واکشی منابع بر روی شبکه , هم مالامال هزینه بوده و نیز به کندی چهره می گیرد . دانلود فایل ها شاید نیاز به رفت و بازگشت های متفاوت لابه‌لا کلاینت و سرور داشته باشد و این دستور موجب تاخیر در پردازش و شاید جلوگیری از گشوده شدن و سناریو محتوای ورقه و همینطور زور مخارج داده , برای بازدید کننده می شود . تمامی جواب های سرور بایستی دارنده یک خط مشی معین برای یاد کش به مراد کمک به تصمیم گیری کلاینت ها در استفاده مجدد از پاسخ های واکشی شده قبل باشندخرید بک لینک

پیشنهاد ها برای Leverage Browser Caching

هر یک از منابع بایستی دارنده یک خط مشی واضح برای خاطر کش باشند تا به سوال ها زیر پاسخ دهند : آیا منابع می‌توانند در یاد کش قرار گیرند , توسط چه کسی این کار رخ میگیرد و برای چه بازه اعتبار دارد , در فیس امکان , به چه شکل می قدرت آن را پس از انقضای مجال خط مشی توصیف شده , به صورت کار آمدی اعتبار سنجی کرد . وقتی که سرور پاسخ خود را باز می گرداند , بایستی هدرهای Cache - Control و ETAG را ارائه کند :

Cache - Control , معین می نماید که به چه شکل و برای چه برهه زمانی هر پاسخ می تواند به وسیله مرورگر و دیگر یاد های کش میانی , ذخیره گردد . برای کسب اطلاعات بیش تر به caching with Cache - Control , مراجعه‌نمایید .
ETAG , یک توکن اعتبار سنجی ارائه میدهد که به صورت مداد بوسیله مرورگر ارسال می شود تا بررسی کند آیا در منبع مورد نظر از آخری باری که درخواست شده بود , تغییری تاسیس شده است یا خیر . برای کسب داده ها طولانی تر به validating cached responses with ETags رجوع کنید .


برچسب ها: بک لینک ,

افزونه Autoptimize بهینه سازی خرید بک لینک فایلهای css و java script

دوشنبه 26 تير 1396
6:13
5: تعداد بازدید

آخرین خرید بک لینک تضمینی افزونه Autoptimize وردپرس که برای باصرفه سازی فایل های جاوا اسکریپت , فایلهای CSS و کدهای HTML به کار می‌رود . این افزونه بجهت رفع مشکلات وبسایت ها در gtmetrix . com کاربرد فراوانی داراست و این پلاگین یکی‌از افزونه های وردپرس توصیه شده به علت با صرفه سازی وبسایت در شاخصه های سایت جی تی متریکس است .

آخرین بروزرسانی های پلاگین Autoptimize وردپرس در همین صفحه بروزرسانی می گردد و می توانید نهایی تغییرات این افزونه را مشاهده و همچنین سازگاری با ورژن وردپرس خود را نیز محاسبه فرمایید .

ورقه خانگی افزونه در مخزن وردپرس

۲ . ۱ . ۰
جدید : Autoptimize اینک در نوار ابزار ادمین ظاهر میگردد و به راحتی می توان مقدار کش ( cache ) و امکان حذف کردن کش را روءیت کرد .

نو : یک زبانه اضافی با عنوان «More Optimization» نشان داده میگردد . که در آن داده ها در باب خدمات و ابزار های باصرفه سازی قابل مشاهده است . ( با استفاده از autoptimize _ filter _ show _ partner _ tabs´ - filter می‌توانید آن را نهفته فرمایید )

جدید : در شرایطی‌که مقدار کش بیشتراز حد وسیع شود , یک پست الکرونیکی به ادمین سایت فرستاده می شود . ( برای غیر فعال کردن , false را به autoptimize _ filter _ cachecheck _ sendmailfilter ارسال فرمائید و یا این که برای تغییر و تحول نشانی ایمیل , یک پست الکرونیکی جایگزین به theautoptimize _ filter _ cachecheck _ mailto filter ارسال نمایید )

تازه : استفاده کننده توسعه یافته ( پاور یوزر ) می‌تواند Autoptimize را برای pre - gzip کردن فولدر های با صرفه سازی شده خودکار , فعال کند . برای این کار باید به autoptimize _ filter _ cache _ create _ static _ gzip درست ( true ) بدهید

بهبود : رابط گرافیکی استفاده کننده ادمین افزایش پیدا کرده است و اینک بعضی ویژگی های ریسپانسیو به آن طولانی تر شده‌است . ( دیگر در صفحات کوچک تر , ستون سمت راست سناریو داده نمی‌شود )

بهبود : برگه تنظیمات هم اکنون URL های مرتبط با پروتکل را برای URL های بر طبق CDN می‌پذیرد


بهبود : پیش فرض نو و هوشمند تر برای باصرفه سازی JS ( don ’ t force in head و عدم شمول jquery . js ) و CSS ( شامل inline CSS ) Misc : برطرف کردن باگ ها و بهبود های جزئی به روز رسانی ورژن کوچک ( minimal ) از ۲ . ۷ به ۴ . ۰ اجرای بر روی وردپرس ۴ . ۶ آزمایش و تأیید شده .

۲ . ۰ . ۲
برطرف کردن باگ ها : عدم اجازه برای جا به جا کردن JS غیر تجمیع ( non - aggregate ) به صورت پیش فرض ( می توان آن را با false دادن به autoptimize _ filter _ js _ unmovable دوباره فعال کرد )

برطرف کردن باگ ها : اتصال autoptimize _ action _ cachepurged به init برای توقف از پیام خطا برای کاربران ZenCache
بر طرف کردن باگ ها : اجازه به Autoptimize برای کار با PHP 5 . 2

۲ . ۰ . ۱
بهبود : هم اکنون زمانی که کش AO تطهیر شده باشد , Autoptimize کش موتور WP را هم حذف می نماید .
بهبود : Autoptimize برای صفحات AMP بهینه سازی انجام نخواهد بخشید تا با inline & defer در گیر ایراد نشود . همچنین AO ویژگی هایی به لینک تگ هایی که در زیرمجموعه های HTML که در آن AMP مجاز نیستند , بیش تر کرده است .
بهبود : آنالیز مجدد ساز و کار حذف کش برگه ( حذف کد های تکراری , در حال حاضر به خوبی به کارایی autoptimize _ action _ cachepurged AO سازگار می باشند .
بهبود : راه‌اندازی مجدد امکان جابه جایی JS های غیر تجمیع شده تنها در شرایطی که که aggregate inline JS فعال باشد . ( آن را می توان با غربال withautoptimize _ filter _ js _ unmovable غیر فعال کرد )
بهبود : تگ های اسکریپت با ویژگی های data - noptimize دربرگیرنده بهینه سازی نمیشوند .
برطرف کردن باگ : پشتیبانی خوبتر برای دایرکتوری های محتوای وردپرسی که نامشان تغییر یافته است
برطرف کردن باگ : تصحیحات گوناگون در رابطه با late - injected CSS/JS ( تغییرات درین پوشه ها مدام اعمال نمی‌شد , فونت ها یا این که تصاویر پشت صفحه CDN شده نبودند و … )
MIsc : تصحیحات و بهبود های دیگر
تست و تأیید تلاش بر روی وردپرس ۴ . ۵ ( بتا ۳ )

۲ . ۰ . ۰
به طور متوسط ۳۰ درصد پر سرعت تراست
تازه : گزینه فعال و غیر فعال سازی تجمیع برای inline JS و CSS
جدید : آیتم برای حذف کردن فونت های گوگل
نو : سایز کش به صورت روزمره بررسی می گردد و در شرایطی که اندازه کش به بیش تر از ۵۱۲ مگابایت رسد یک هشدار برای ادمین WP ارسال خواهد شد ( این میزان می‌تواند با استفاده از غربال تغییر پیدا کند )
نو : CSS autoptimized کوچک به جای پیوند شدن , درون خطی می گردد ( برای کمتر از


برچسب ها: بک لینک ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به خرید بک لینک 5 است. | طراح قالب: آوازک