ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
فراگیری خرید بک لینک

فراگیری خرید بک لینک

دوشنبه 26 تير 1396
6:20
4: تعداد بازدید

اری نمایید که بگویند خرید بک لینک خوب بود البته کافی نبود!
در یک سخنرانی , مخاطبان در دو رخ دیگر رغبت نخواهند داشت که مخاطب شما باشند . اول اینکه خرید بک لینک مطالب عالی نباشد و دوم اینکه مطالب خوب باشد و تصوّر نمایند که در پی مطالب جدیدی وجود ندارد که مطرح کنید . بنابراین من به کلیه سخنرانان توصیه می‌کنیم که تلاش کنند حسی را در مخاطب ساخت کنند که مطالب شما عالی بود البته کافی فقدان و اضافه باید یاد بگیرند!
پیشنهاد می کنم که برای مخاطبان وب سایت خویش هم چنین حسی را به‌وجود بیاورید که با تلاوت هر مقاله , احساس کنند که خرید بک لینک مطالب زیاد نیکی خاطر گرفته‌اند اما بازهم نیاز به فراگیری دارا‌هستند . خرید بک لینک در‌این‌صورت می توانید مطمئن باشید که آن ها پیش شما گشوده خواهند گشت…

۶ . مخاطبان بالاخره می‌روند! پس به آنها متصل شوید

حتی اگر شایسته ترین سخنران جهان هم باشید , بازهم مخاطبان بعد از یکسری ساعت خرید بک لینک خسته خواهند شد و شما‌را ترک می‌کنند و این خرید بک لینک هنر شماست که آن‌ها را به طریقی به خویش وصل نمایید که مدام پیگیر برنامه‌های بعدی شما باشند .
چه بسا در صورتی جالب‌ترین وبسایت دنیا را نیز داشته باشید , کاربران بازهم پس از چند ساعت گشت و گذار در وبسایتتان مجبور می گردند بروند ( احتمال دارد از درد دیده و یا احتمالا هم از گشنگی! ) ولی به هر حال این حادثه می‌افتد و در بسیاری از موردها آن ها فراموش می‌کنند که اصلاً شما وجود داشته‌اید! خرید بک لینک گوگل شما می بایست به طریقی آدرس اینترنتی , شماره تلفن همراه یا به هر طریق دیگری ارتباط خویش را با آنها مراقبت کنید . ( مثلاً می‌توانید از همان هدیه استعمال فرمایید )

۷ . بازخورد بگیرید
در زمان دوره‌های یادگرفتن سخنرانی , بارها به دانشجویان و حاضرین می گویم که شما برای مخاطبان سخنرانی می‌کنید خیر برای خودتان و در اولین گام بایستی خویش را جای مخاطبان بگذارید و مشاهده کنید که چقدر خسته کننده هستید! ولی هرچقدر هم که همت نمائید بازهم نمی‌توانید تماماً خود را جای مخاطبان بگذارید و به همین علت باید از آن‌ها بازخورد بگیرید .
ترفندی که اینجانب انتخاب میکنم این است که به مخاطبانم اواخر سخنرانی شماره سامانه پیام کوتاه را اعلام میکنم و می گویم که نظراتتان را به آن آن پیام کوتاه فرمایید و آن گاه لینک دانلود پاروپوینت برای شما به صورت خود کار ارسال خواهد شد و به همین منظور نظر اکثر مخاطبان را به خوبی خواهم دانست .
اکنون در سایتتان نیز شما بایستی به روش‌های مختلف از مخاطبان برخورد بگیرید . خرید بک لینک حتماً قسمت تماس با ما در وبسایت شما کامل باشد . خرید بک لینک در پست‌ها و مقالات خود از یوزرها بخواهید که نظرات خود را به شما اعلام نمایند .

———————— -برای رابطه اضافه می توانید اکانت توییتر وب سایت ایشان را دنبال فرمایید . همچنین می‌توانید صفحه ی فیسبوک وبسایتشان را لایک کنید . و در شکل تمایل فراگیری سخنرانی و حرفه بیان را در گوگل پلاس به رینگ ی خود اضافه فرمایید .


برچسب ها: بک لینک ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به خرید بک لینک 5 است. | طراح قالب: آوازک