ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
آیفریم چیست؟ خرید بک لینک چگونه iframe را برای وب سایت غیر فعال کنیم

آیفریم چیست؟ خرید بک لینک چگونه iframe را برای وب سایت غیر فعال کنیم

دوشنبه 26 تير 1396
6:32
5: تعداد بازدید

چیست؟

عبارت iframe مخفف inline frame بوده و خرید بک لینک یکی تگ های HTML میباشد که برای سناریو یک برگه از وب در قسمتی از وبسایت شما فایده می گردد . در سال ۲۰۰۸ بعضی از اسپمرها با استفاده از Iframe صفحه های و محتوای مطلوب خود را در درون صفحاتی با موضوعات نامرتبط به اکران می گذاشتند و به این روش خرید بک لینک موتورهای جستجو را فریب می‌دانند . همین امر موجب شد تا موتور جستجوی گوگل حضور iframe در یک برگه را بعنوان امتیازی منفی در حیث گرفته و اطمینان کمتری به صفحه ها دربرگیرنده آی فریم داشته باشد . با این وجود همچنان وب سایت های متعددی با به کارگیری خرید بک لینک از این روش بک لینک خرید خرید بک لینک را از موتورهای جستجو جذب می‌نمایند .

آیفریم چیست؟ چگونه iframe را برای وبسایت غیر فعال کنیم
غیرفعال کردن iframe برای وبسایت

شما میتوانید با نسخه برداری کردن دستور ذیل در فولدر htaccess . و در ریشه حیاتی هاست , خرید بک لینک نمایش وب سایت خویش در مرورگرها را محدود نمایید .

Header append X - FRAME - OPTIONS “ SAMEORIGIN ”

فرمان بالا اذن سناریو صفحه های شما بصورت Iframe در وب سایت خودتان را میدهد اما صفحات شما از طریق خرید بک لینک تارنما های دیگر دردسترس نخواهد بود .


Header append X - FRAME - OPTIONS “ DENY ”

امر بالا نمایش تارنما بصورت iframe را حتی برای وب سایت خودتان هم محدود مینماید و به‌این راه و روش هیچ سایتی کار کشته به به کارگیری از محتویات سایت شما یا این که پهنای باند شما نخواهد بود .
خارج کشیدن وبسایت از iframe

روش دوم بدین فیس است که با قراردادن یک کد jquery در هدر وبسایت خود بازدارنده نمایش سایت در iframeسایت های دیگر خواهید شد . با بارگذاری شدن محتویات برگه کدهای jquery نشانی مرورگر و آدرس کاغذ شما‌را مقایسه کرده و در شکل یکسان نبودن صفحه نمایش دهنده را بسته و مستقیما سایت شمارا نمایش می‌دهد . درین روش وب سایت شما بصورت جداگانه و از آدرس خودتان به استفاده کننده نمایش داده خواهد شد .

آیفریم چیست؟ به چه شکل iframe را برای خرید بک لینک تارنما غیر فعال کنیم
برای فعال‌سازی این سیستم کد زیر را در هدر وب سایت و گذشته از مسدود شدن تگ head قرار دهید :


برچسب ها: بک لینک ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به خرید بک لینک 5 است. | طراح قالب: آوازک