ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
: : استانداردهای ECMA چه میباشد ؟

: : استانداردهای ECMA چه میباشد ؟

دوشنبه 26 تير 1396
6:43
5: تعداد بازدید

انجمن خرید بک لینک رایگان رایانه ( ECMA ) یک اداره است که رسما در سال 1961 تاسیس شده تا نیازهای استانداردسازی قالبهای عملیاتی رایانه از جمله زبانهای برنامه نیسی و کدهای ورودی/خروجی را برآورده کند .


ECMA در ژنو سوئیس و در اطراف اداره مرکزی اداره فی مابین المللی استانداردسازی ( ISO ) و کمیسیون علم ها الکترونیکی بین المللی ( IEC ) بومی شده‌است . در 1994 اسم سازمان ECMA به ( انجمن اروپایی برای استانداردسازی اطلاعات و سیستمهای ارتباطی ( تغییر تحول یافت به این مراد که بازتاب گسترده تری از حوزه فعالیتهایش داشته باشد .
چه کاری انجام می‌دهد ؟

وظیفه اساسی ECMA بسط استانداردها و گزارشهای فنی در مسئله داده ها و فناوری های ارتباطی است . از آنجایی که ECMA یک انجمن از شرکتهاست و خیر یک موسسه استانداردسازی رسمی , اغلب با نهاد ها و موسسه‌های ملی یا لابه‌لا المللی همکاری میکند .

استانداردهای ECMA تحت عنوان یک مبنا و بنیاد برای استانداردهای لابه‌لا المللی و اروپایی پذیرفته شده اند . تا جایی که بیش تر از 270 استاندارد ECMA و70 گزارش فنی نشر داده شده شده است .

از این استانداردها 85 مورد تحت عنوان استاندارد لابه‌لا المللی به وسیله اداره بین المللی استانداردسازی ( ISO ) پذیرفته گردیده اند . علاوه بر اینکه 25 مورد به عنوان استاندارد اروپا به وسیله موسسه اروپایی استانداردهای ارتباط از روش بدور ( ETSI ) پذیرفته شده است .
استانداردهای ECMA چیستند ؟
ECMA Script ( جاوا اسکریپت استاندارد شده )

ECMA Script یک گویش برنامه نویسی استاندارد شده است که تا حد متعددی بر مبنای JavaScript از Netscape و JScript از Microsoft است . ECMA Script توسط هیئت فنی 39 از ECMA تعریف و تمجید شده‌است .

کاربرد اصلی ECMA Script , که یک لهجه مبتنی بر شیئی است , اداره اشیائی است که در صفحات اینترنت به وسیله الگوی شیئی مدرک ( DOM ) معلوم گردیده اند . این شی ها ( به طور اثر گذار , عناصری که صفحه ها وب یا صفحات بی نقص وب را می سازند ) می توانند طولانی تر شده , حذف شده , جابجا شده و یا این که از حیث خصوصیات تغییر کنند . این به توسعه و گسترش دهندگان اینترنت اجازه میدهد آثاری مانند متن متحرک , کلیدهای گرافیکی و صفحاتی که مبنی بر ورودی کابر فارغ از نیاز به بارگذاری دوباره تغییر‌و تحول می کنند , ایجاد کنند .


برچسب ها: بک لینک ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به خرید بک لینک 5 است. | طراح قالب: آوازک