ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
خرید بک لینک نرخ کلیک click through rate و تاثیر آن بر رتبه­ سایت

خرید بک لینک نرخ کلیک click through rate و تاثیر آن بر رتبه­ سایت

دوشنبه 26 تير 1396
6:44
3: تعداد بازدید

در دو سال قبل خرید بک لینک , بازار دعوا و مصاحبه در مورد تاثیر نرخ کلیک بر رنکینگ­ سایت­های متعدد در رتبه­ بندی­های گوگل زیاد داغ بوده است .
این بحث­ها زمانی شدید شد که بعضی از متخصصان خرید بک لینک تست­های مختلفی به خواسته آنالیز تاثیر این فاکتور بر سکو ­بندی­ها انجام دادند و ثابت کردند که نرخ کلیک یکی از فاکتورهای تاثیر گذار بر رنکینگ سایت­ها می­باشد .


این نظریه دوچندان منطقی به لحاظ می­رسد , به این دلیل‌که گوگل همواره اعلام نموده است که در‌پی خرید بک لینک سیگنال­هایی است تا بوسیله­ آن‌ها واحد سنجش محبوبیت یک تارنما از نگاه یوزرها را نشان دهند و نرخ کلیک فاکتوری است که به نیکی رغبت یوزرها برای ورود به یک وب­سایت را نشان می­دهد .

دانستنی­هایی در امر نرخ کلیک &# خرید بک لینک تضمینی through rate ) و تاثیر آن بر رتبه­ تارنما
به چه برهان گوگل اعلام می­کند که نرخ کلیک یکی خرید بک لینک از فاکتورهای تاثیر گذار در رنکینگ سایت­ها نیست؟

اگر‌چه نرخ کلیک بالا نشان دهنده­ تعامل مثبت کاربران با یک وب­سایت است ولی گوگل , و بخصوص یک کدام از مهندسان خرید بک لینک این مجموعه به اسم Gary Illyses داعیه کرده­ اند که نرخ کلیک را در الگوریتم­های رتبه­ بندی گوگل وارد نکرده­ اند . از آن‌جا که این فاکتور یکی از پر رمز و صداترین فاکتورهای خرید بک لینک است , منطقی به نظر می­رسد که گاهی پیامی از گوگل با مضمون عدم استفاده از نرخ کلیک در الگوریتم درجه ­بندی منتشر شود تا این فاکتورکمتر مورد اعتنا کسانی قرار بگیرد که پیرو راه­های اسپمی برای بهبود رتبه­ سایت خود , با سود از بالا بردن غیرقانونی و غیر متعارف نرخ کلیک میباشند .

آیا نرخ کلیک از نظر گوگل یک فاکتور رتبه ­بندی غیر بی واسطه به حساب می­آید؟

با دقت به برخورد منفی دریافت شده از سوی گوگل نسبت به نرخ کلیک , برخی از فعالان خرید بک لینک عقیده دارا هستند که نرخ کلیک از سمت گوگل مورد استفاده قرار نمی­گیرد . البته در عین هم اکنون اظهارات دیگری نیز از سمت گوگل نشر داده شده شده‌است که نشان می­دهد این شرکت از فاکتور نرخ کلیک در برخی مواقع استفاده می­نماید .

شواهد اول بر طبق استفاده­ گوگل از فاکتور نرخ کلیک , در ارائه­ایی که بوسیله یکی از مهندسان این موسسه با عنوان
A Ranking Engineer ’ s Perspective انجام گرفت , به خوبی دیده شد . با توجه به این ارائه , می­توان دریافت که اگر چه گوگل نرخ کلیک را تحت عنوان یک فاکتور بی واسطه در رنکینگ سایت­ها دخیل نمی­ نماید اما در مورد ها زیادی از آن بطور غیر بی واسطه برای بررسی کیفیت سایت­ها و نظارت نتایج سناریو داده شده به یوزرها بهره­ گیری می­ نماید .

همچنین دیده شده است که گوگل هنگام اعمال تغییرات در الگوریتم خود , از فاکتور نرخ کلیک سایت­ها , برای تحلیل نتایج مورد انتظارش بهره می­کند . در واقع این فاکتور نشان دهنده­ بازخورد کاربران نسبت به تغییرات بوده و مشخص و معلوم می­کند که به­روز رسانی­ ها تا چه حد توانسته نتایج بهتری را به کاربران ارائه کند .

به صورت کلی با عده بندی نقطه ایده ها گوگل پیرامون نرخ کلیک , به این سود می­رسیم که این فاکتور به طور بدون واسطه نتایج را تغییر نمی دهد . در عین هم اکنون برای بازنگری این‌که آیا دیگر فاکتورهایی که به طور مستقیم روی رنکینگ تاثیرگذار می باشند ( مانند محتوا و لینک­ها ) , تاثیر خرید بک لینک مثبتی بر نحوه­ شرکت کردن کاربران و کیفیت نتایج کاوش دارند یا خیر , از نرخ کلیک بهره می­شود .

راهکارهای دیگر گوگل برای باز نگری کیفیت نتایج کاوش

همانطور که گفته شد , نرخ کلیک , صرفا یک کدام از فاکتورهای آیتم به کارگیری در بازبینی کیفیت نتایج به اکران درآمده برای جستجوهای کاربران است .

گوگل همواره از رویکرد­های متفاوتی برای بررسی ارزیابی­ های یوزرها نسبت به نتایج به سناریو درآمده به آن ها , به کارگیری می­نماید . تمامی این رویکردها بر پایه ی لحاظ کاربران واقعی است . به طوریکه از استفاده کننده حیث سنجی می­شود که آیا در نتایج به نمایش درآمده جواب قابل قبولی برای انگیزه جستجوی او وجود داشته است یا خیر . خرید بک لینک همینطور از استفاده کننده خواسته می­شود که حیث خود را پیرامون کیفیت پاسخ­های بیان شده توسط موتور جستجو را اعلام کند .

این نظر سنجی­ها یک پیام بسیار معین دارااست و آن پیام این است که ارتقاء غیر حقیقی وواقعی نرخ کلیک یک تارنما با روش­های اسپمی , تاثیری در رتبه­ بندی­ها نخواهد داشت . به دلیل آنکه در هنگام هر به­روز رسانی الگوریتم رتبه­ بندی , صفحه ها با دقت به نظرات کاربران ( بصورت manual ) زمینه بازبینی قرار می­گیرند و از این رو در‌صورتی‌که نرخ کلیک یک تارنما غیر حقیقی و واقعی باشد در این بررسی­ها وب سایت رتبه­ خود را سریعا از دست خواهد اعطا کرد .


برچسب ها: بک لینک ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به خرید بک لینک 5 است. | طراح قالب: آوازک