ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
فراگیری خرید بک لینک

فراگیری خرید بک لینک

دوشنبه 26 تير 1396
6:54
2: تعداد بازدید

اری فرمائید که بگویند خرید بک لینک خوب بود ولی کافی نبود!
در یک سخنرانی , مخاطبان در دو شکل دیگر رغبت نخواهند داشت که مخاطب شما باشند . اول اینکه خرید بک لینک مطالب خوب نباشد و دوم این که مطالب عالی باشد و تصوّر کنند که به‌دنبال مطالب جدیدی نیست که مطرح کنید . بدین ترتیب اینجانب به تمامی سخنرانان توصیه میکنیم که عملکرد نمایند حسی را در مخاطب ایجاد نمایند که مطالب شما خوب بود ولی کافی نبود و اضافه می بایست یاد بگیرند!
سفارش می‌کنم که برای مخاطبان وبسایت خود هم چنین حسی را به وجود بیاورید که با تلاوت هر مقاله , احساس کنند که خرید بک لینک مطالب دوچندان خوبی خاطره گرفته‌اند ولی بازهم نیاز به آموزش دارا‌هستند . خرید بک لینک در این‌حالت می توانید مطمئن باشید که آنان پیش شما گشوده خواهند گشت…

۶ . مخاطبان بالاخره می‌روند! پس به آنها متصل گردید
چه بسا در حالتی که بهترین سخنران دنیا نیز باشید , بازهم مخاطبان پس از چند ساعت خرید بک لینک خسته خواهند شد و شما را کنار گذاشتن می نمایند و این خرید بک لینک هنر شماست که آن ها را به طریقی به خود وصل نمایید که همیشه پیگیر برنامه‌های بعدی شما باشند .
حتی در صورتی‌که جالب‌ترین تارنما دنیا را هم داشته باشید , کاربران بازهم بعد از یکسری ساعت گشت و گذار در وبسایتتان بدون چاره می گردند بروند ( شاید از درد دیده و یا شاید نیز از گشنگی! ) ولی در هر مورد این واقعه می‌ افتد و در بسیاری از موردها آن‌ها فراموش می‌کنند که اصلاً شما وجود داشته‌اید! خرید بک لینک وبلاگ ترتیب شما بایستی به طریقی نشانی اینترنتی , شماره تلفن همراه یا به هر شیوه دیگری رابطه خود را با آن ها حفظ نمائید . ( مثلاً میتوانید از همان کادو استعمال نمایید )

۷ . بازخورد بگیرید
در حین دوره‌های فراگیری سخنرانی , بارها به دانشجو ها و حاضرین می‌گویم که شما برای مخاطبان سخنرانی می کنید نه برای خودتان و در او‌لین گام باید خود را جای مخاطبان بگذارید و ملاحظه کنید که چقدر خسته کننده هستید! البته هرچقدر هم که همت فرمائید بازهم نمی‌توانید تماماً خود را جای مخاطبان بگذارید و به همین علت باید از آن‌ها بازخورد بگیرید .
ترفندی که من گزینش می‌کنم این است که به مخاطبانم آخرها سخنرانی شماره سامانه پیام کوتاه را اعلام میکنم و می‌گویم که نظراتتان را به آن آن پیام کوتاه نمائید و سپس لینک و پیوند دانلود پاروپوینت برای شما به طور اتوماتیک ارسال خواهد شد و به همین جهت حیث عمده مخاطبان را به خوبی خواهم دانست .
حالا در سایتتان هم شما باید به روش‌های گوناگون از مخاطبان برخورد بگیرید . خرید بک لینک حتماً قسمت تماس با ما در سایت شما کامل باشد . خرید بک لینک در پست‌ها و مقاله ها خویش از یوزرها بخواهید که نظرها خود را به شما اعلام کنند .

———————— -
برای رابطه اضافه می‌توانید اکانت توییتر وبسایت ایشان را دنبال نمائید . همچنین می توانید صفحه ی فیسبوک وبسایتشان را لایک کنید . و در شکل تمایل آموزش سخنرانی و رشته ابلاغ را در گوگل پلاس به رینگ ی خویش بیشتر فرمایید .


برچسب ها: بک لینک ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به خرید بک لینک 5 است. | طراح قالب: آوازک