ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
: : استانداردهای ECMA چه می‌باشد ؟

: : استانداردهای ECMA چه می‌باشد ؟

دوشنبه 26 تير 1396
6:59
4: تعداد بازدید

انجمن خرید بک لینک معتبر رایانه ( ECMA ) یک سازمان است که به طور رسمی در سال 1961 تاسیس شده تا نیازهای استانداردسازی قالبهای عملیاتی رایانه از جمله زبانهای برنامه نیسی و کدهای ورودی/خروجی را برآورده کند .

ECMA در ژنو سوئیس و در اطراف اداره مرکزی سازمان بین المللی استانداردسازی ( ISO ) و کمیسیون علوم الکترونیکی لابه لا المللی ( IEC ) مستقر شده‌است . در 1994 نام اداره ECMA به ( انجمن اروپایی برای استانداردسازی اطلاعات و سیستمهای ارتباطی ( تغییر تحول یافت بدین مراد که بازتاب گسترده تری از حوزه فعالیتهایش داشته باشد .
چه کاری انجام می دهد ؟


وظیفه با اهمیت ECMA گسترش استانداردها و گزارشهای فنی در موضوع داده ها و فناوری های ارتباطی است . از آنجایی که ECMA یک انجمن از شرکتهاست و نه یک موسسه استانداردسازی رسمی , اغلب با نهاد ها و موسسه‌های ملی یا بین المللی همیاری می نماید .

استانداردهای ECMA به عنوان یک پایه و بنیاد برای استانداردهای در بین المللی و اروپایی پذیرفته شده اند . تا جایی که بیش از 270 استاندارد ECMA و70 گزارش فنی منتشر شده شده‌است .

از این استانداردها 85 مورد تحت عنوان استاندارد بین المللی به وسیله اداره بین المللی استانداردسازی ( ISO ) پذیرفته گردیده اند . علاوه بر این‌که 25 موضوع به عنوان استاندارد اروپا توسط موسسه اروپایی استانداردهای ارتباط از رویه دور ( ETSI ) پذیرفته شده‌است .
استانداردهای ECMA چیستند ؟
ECMA Script ( جاوا اسکریپت استاندارد شده )

ECMA Script یک گویش برنامه نویسی استاندارد شده‌است که تا حد زیادی بر مبنای JavaScript از Netscape و JScript از Microsoft است . ECMA Script به وسیله هیئت فنی 39 از ECMA توصیف شده‌است .

کاربرد حیاتی ECMA Script , که یک لهجه بر طبق شیئی است , سازمان اشیائی است که در صفحه های اینترنت بوسیله الگوی شیئی مدرک ( DOM ) مشخص گردیده اند . این شی ها ( به طور موثر , عناصری که صفحه های اینترنت یا این که صفحه ها بی نقص اینترنت را می‌سازند ) میتوانند بیش تر شده , حذف شده , جابجا شده و یا این که از حیث ویژگی ها تغییر‌و تحول کنند . این به بسط دهندگان اینترنت اذن می دهد آثاری مانند نوشته متحرک , کلیدهای گرافیکی و صفحاتی که مبتنی بر محل ورود کابر فارغ از نیاز به لود دوباره تغییر تحول مینمایند , ساخت کنند .


برچسب ها: بک لینک ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به خرید بک لینک 5 است. | طراح قالب: آوازک