ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
چه‌گونه سود و اثربخشی تبلیغات خرید بک لینک را مقدار گیری کنیم؟

چه‌گونه سود و اثربخشی تبلیغات خرید بک لینک را مقدار گیری کنیم؟

دوشنبه 26 تير 1396
7:16
3: تعداد بازدید

گاهی وقت ها تبلیغات خرید بک لینک ضعیف منجر بیحرکتی و شکست در بازاریابی و به تبع آن در تولید می‌گردد . مطالب و تجربیات زیادی در امر تبلیغات ضعیف موجود هست که به برخی از آنان می‌پردازیم .

تبلیغات خرید بک لینک

هر روزه پیرامون معاش مان شاهد تبلیغات بخش اعظمی هستیم . رادیو , تلویزیون , بیلبورد , وبسایت , خبرنامه و…; ولی آیا کلیه این تبلیغات خرید بک لینک منتج به فروش می شوند؟ تحقیقات ثابت کرده درصد بالایی از این تبلیغات نه تنها تاثیری در ارتقاء حجم فروش نداشته بلکه گهگاه سبب کاهش فروش نیز می گردد .


تبلیغات نادرست می‌تواند سبب ساز به کاهش حجم فروش یک محصول یا سرویس گردد .

یک شرکت خودروسازی , یکسری اطلاع رسانی را به طور منظم در یک مجله به چاپ رساند . در انتهای زمان , اشخاصی که اطلاع رسانی مذکور را ندیده بودند نسبت به افرادی که چشم بودند , خودروهای بیش تری خریداری کردند .

یک مثال دیگر خرید بک لینک ; به کارگیری از یک نوشیدنی در میان اشخاصی که آگهی آن را به یاد داشتند , کم خیس از کسانی بود که آن را فراموش کرده بودند . آفریننده نوشابه میلیون ها تومان صرف انجام تبلیغاتی کرده بود که باعث فروش نرفتن آن می شده است!
خرید بک لینک قوی بک لینک
برخی از دانشمندان حوزه تبلیغات بر این نکته واقف می‌باشند که فقط مساله این است که نمی دانند کدام تبلیغات سبب ساز فروش می گردد و با انجام کدام تبلیغات , پول خویش را در آب ریخته اند . طبق پژوهش ها صورت گرفته بر روی ۷۸ برند , معلوم شد که در بیشتراز ۷۰ درصد تبلیغات مطرح شده تاثیر کوتاه بازه بر فروش داشته اند . از این بین ۳۰ درصد تاثیر بلند زمان داشته اند .

از طرفی هم اگر به هزینه تبلیغات نظیر هزینه های دیگری چون آب , برق , گاز و… می نگرید , طاقت فرسا در اشتباهید . تبلیغات خود یک سپرده گذاری است که باید بازگشت داشته باشد , براین اساس در حین وقت ها و مکان هایی که مخاطب ندارید , تبلیغ نکنید .

در‌صورتی‌که می خواهید تبلیغ شما تأثیر داشته باشد بایستی چشم شود و در حالتی‌که می‌خواهید مردم تبلیغ خرید بک لینک شمارا ببینند می بایست توجه آن‌ها را جلب نمائید . به امداد الگوی M5 این اتفاق می افتد . فرایند انجام تبلیغات عبارتست از پنج گام .

قدم اولیه بایستی انگیزه از انجام تبلیغ را معین فرمائید .
قدم دوم باید میزان دارایی بندی کنید . میزان دارایی تبلیغات می‌تواند رسانه ما‌را معین نماید .
گام سوم پیام تبلیغ هست
در قدم چهارم به موازات آن رسانه ای خرید بک لینک است که قصد استفاده از آن را دارید .
در تراز آخری باید چک داشته باشید .

مقدار گیری اثربخشی تبلیغات مضاعف حایز اهمیت است . برای اندازه گیری تبلیغات بایستی ببنید که آیا پیامی که شما قصد انتقال آن را داشتید , خرید بک لینک به درستی منتقل شده است یا نه و اینکه آیا پیام به صحت انتخاب شده است ؟

در حالتی که قدم آخری را حدف نمائید در واقع یک تیم فعالیت بلا اثر شکل داده اید . خرید بک لینک پیشنهاد مشاوران پارک بازاریابی جمهوری اسلامی ایران به مدیران موسسات این است می بایست برای غلبه نمودن بر رقبا , در صدر به خودمان یورش کنیم!

این موضوع را کمی تشریح می‌کنیم ; بدین معنا که هر فعالیتی انجام می دهید فیض آن را بسنجید . برای آنکه بتوانیم یک سلسله تبلیغات ( کمپین تبلیغات یا این که برنامه جامع تبلیغات ) اثربخش داشته باشید بایستی اصولی به شرح ذیل درین تبلیغات مورد‌علاقه قرار گیرد .

۱ - اصل سادگی Simplicity Principle : تبلیغ باید به راحتی به وسیله مخاطبان فهم گردد . تبلیغات یک مراحل ارتباطی و دو طرفه است . شما پیامی را در تبلیغ خود ارائه میکنید , مخاطب بایستی آن را آن گونه در ذهن شماست , درک کند . به باور محققین پارک بازاریابی کشور ایران , راجع‌به بعضی محصول ها و بعضا رسانه ها , در شرایطی‌که داده ها زیادی برای مخاطب ارسال گردد , مخاطب به نحوی عکس العمل نشان می دهد که علیه چیزیست که ما انتظار داریم . به عنوان مثال شرکتهای اینترنت در تبلیغات بیلبوردی خویش کلیه افتخارات سازمان خود را برای مخاطب گفته است و طبیعتا آن پیام نمی تواند برروی مخاطب موثر باشد . در صورتی‌که شما در یک آگهی مجله به خاطر هزینه ای که صرف کرده اید , همگی اطراف را پرکنید , پیام حیاتی منتقل نخواهد شد .

در تحقیقات معتبر ثابت شده‌است که تعداد جدا های اطلاعاتی ( Chunk Of Information ) باید بین ۵ تا ۷ قطع اطلاعاتی داشته باشد . این مورد بوسیله محققین بوستان بازاریابی کشور‌ایران در سال ۱۳۸۹ بین مصرف کنندگان ایرانی باز نگری شوید . در موقعیت باصرفه تعداد جدا های اطلاعاتی در برای مخاطبین اهل ایران ۵ انقطاع هست . البته در بعضی از بیلبوردهای اتوبان ها به چشم می‌خورد که کلیه بیلبورد را آکنده‌از متن نموده اند . خودرویی که


برچسب ها: بک لینک ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به خرید بک لینک 5 است. | طراح قالب: آوازک