ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
پلاگین Autoptimize باصرفه سازی خرید بک لینک فایلهای css و java script

پلاگین Autoptimize باصرفه سازی خرید بک لینک فایلهای css و java script

دوشنبه 26 تير 1396
7:32
5: تعداد بازدید

آخرین خرید بک لینک تضمینی افزونه Autoptimize وردپرس که برای بهینه سازی فایل های جاوا اسکریپت , فایلهای CSS و کدهای HTML به کار میرود . این افزونه درسمت رفع اشتباهات وبسایت ها در gtmetrix . com کاربرد فراوانی دارااست و این افزونه یکی پلاگین های وردپرس پیشنهاد شده به علت با صرفه سازی سایت در شاخصه های وبسایت جی تی متریکس می‌باشد .

آخری بروزرسانی های پلاگین Autoptimize وردپرس در همین ورقه بروزرسانی می‌شود و می توانید نهایی تغییرات این افزونه را مشاهده و همینطور سازش با نسخه وردپرس خویش را نیز باز‌بینی نمایید .

صفحه خانگی افزونه در مخزن وردپرس

۲ . ۱ . ۰
نو : Autoptimize اکنون در نوار ابزار ادمین ظاهر می‌شود و به راحتی می توان اندازه کش ( cache ) و قابلیت حذف کردن کش را مشاهده کرد .

تازه : یک زبانه مازاد با عنوان «More Optimization» نشان داده میشود . که در آن داده ها درخصوص سرویس ها و ابزار های بهینه سازی قابل مشاهده است . ( با استفاده از autoptimize _ filter _ show _ partner _ tabs´ - filter می توانید آن را مخفی نمائید )

جدید : در صورتیکه اندازه کش بیش از حد وسیع شود , یک ایمیل به ادمین وب سایت فرستاده می شود . ( برای غیر فعال کردن , false را به autoptimize _ filter _ cachecheck _ sendmailfilter ارسال فرمایید و یا این که برای تغییر تحول نشانی پست الکرونیکی , یک نشانی اینترنتی جایگزین به theautoptimize _ filter _ cachecheck _ mailto filter ارسال فرمائید )

نو : کاربر پیشرفته ( پاور یوزر ) می‌تواند Autoptimize را برای pre - gzip کردن فولدر های باصرفه سازی شده خود کار , فعال نماید . برای این کار می بایست به autoptimize _ filter _ cache _ create _ static _ gzip صحیح ( true ) بدهید

بهبود : رابط گرافیکی استفاده کننده ادمین ارتقا پیدا کرده است و درحال حاضر بعضا خصوصیت های ریسپانسیو به آن بیش تر شده‌است . ( دیگر در صفحه های کوچک تر , ستون سمت راست سناریو داده نمی شود )

بهبود : ورقه پیکربندی هم اکنون URL های مرتبط با پروتکل را برای URL های بر اساس CDN می‌پذیرد

بهبود : پیش فرض جدید و هوشمند خیس برای باصرفه سازی JS ( don ’ t force in head و عدم شمول jquery . js ) و CSS ( دربرگیرنده inline CSS ) Misc : برطرف کردن باگ ها و بهبود های جزئی به روز رسانی ورژن کوچک ( minimal ) از ۲ . ۷ به ۴ . ۰ اجرای بر روی وردپرس ۴ . ۶ تست و تأیید شده .

۲ . ۰ . ۲
برطرف کردن باگ ها : عدم اذن برای جا به جا کردن JS غیر تجمیع ( non - aggregate ) به طور پیش فرض ( می قدرت آن را با false دادن به autoptimize _ filter _ js _ unmovable دوباره فعال کرد )

برطرف کردن باگ ها : اتصال autoptimize _ action _ cachepurged به init برای پرهیز از پیام اشتباه برای یوزرها ZenCache
بر طرف کردن باگ ها : اذن به Autoptimize برای کار با PHP 5 . 2

۲ . ۰ . ۱
بهبود : هم اکنون وقتی که کش AO پاک سازی شده باشد , Autoptimize کش موتور WP را هم حذف می نماید .
بهبود : Autoptimize برای صفحه ها AMP باصرفه سازی انجام نخواهد داد تا با inline & defer مبتلا مشکل نشود . همینطور AO خصوصیت هایی به لینک تگ هایی که در زیرمجموعه های HTML که در آن AMP مجاز نیستند , بیشتر نموده است .
بهبود : تحلیل دوباره ساز و کار حذف کش ورقه ( حذف کد های تکراری , هم اکنون به خیر و خوبی به تلاش autoptimize _ action _ cachepurged AO سازگار هستند .
بهبود : راه اندازی مجدد قابلیت جا به جایی JS های غیر تجمیع شده فقط چنانچه که aggregate inline JS فعال باشد . ( آن را می بضاعت با غربال withautoptimize _ filter _ js _ unmovable غیر فعال کرد )
بهبود : تگ های اسکریپت با خصوصیت های data - noptimize مشتمل بر باصرفه سازی نمی شوند .
برطرف کردن باگ : پشتیبانی خوب تر برای دایرکتوری های محتوای وردپرسی که نامشان تغییر‌و تحول یافته است
برطرف کردن باگ : تصحیحات متعدد درباره با late - injected CSS/JS ( تغییرات در این فولدر ها مدام اعمال نمی شد , فونت ها یا این که تصاویر پشت صفحه CDN شده نبودند و … )
MIsc : تصحیحات و بهبود های دیگر
آزمایش و تأیید سعی بر روی وردپرس ۴ . ۵ ( بتا ۳ )

۲ . ۰ . ۰
به طور متوسط ۳۰ درصد سریع تراست
تازه : گزینه فعال و غیر فعال‌ساز‌ی تجمیع برای inline JS و CSS
نو : مورد برای حذف کردن فونت های گوگل
تازه : سایز کش به صورت روزمره باز‌بینی می گردد و در‌صورتی‌که مقدار کش به بیشتراز ۵۱۲ مگابایت برسد یک هشدار برای ادمین WP ارسال خواهد شد ( این مقدار میتواند با استفاده از فیلتر تغییر و تحول پیدا کند )
جدید : CSS autoptimized کوچک به جای پیوند شدن , داخل خطی می‌شود ( برای کمتر از


برچسب ها: بک لینک ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به خرید بک لینک 5 است. | طراح قالب: آوازک