ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
URL بالاتر از تیتر یک خرید بک لینک وبسایت

URL بالاتر از تیتر یک خرید بک لینک وبسایت

دوشنبه 26 تير 1396
7:42
4: تعداد بازدید

انتخاب نام یک URL برای خرید بک لینک تارنما , جز یک کدام از مهم ترین عناصر با صرفه سازی یک سایت است .
URL ها , جداگانه از جذابیت برای آدم , باید برای موتورهای جستجو گر خرید بک لینک هم به شکلی مطلوب طراحی شوند , URL به عنوان نشانی تمام محتوای خرید بک لینک مو جود در یک وبسایت به شمار می‌آید , در شرایطی که یک URL سبب گمراهی موتورهای جستجو شود , شاید جستجوگرها نتوانند به محتوای سایت شما دسترسی پیدا کنند .
همان طور که می دانید URL جز اولین حرکت شما برای فعال‌ساز‌ی یک وب سایت است , ساخت یک وبسایت با URL سوای علم و معماری مطلوب , خرید بک لینک معضلات متعددی را در برابر موتورهای جستجو برای تارنما شما تولید می نماید , اما مقابل تعیین یک اسم URL مطلوب که حاوی کلید کلمه و واژه های مربوط به محتوای وب سایت شما باشد , علاوه بر این‌که درجه شما را بالا خواهد موفقیت , خرید بک لینک کاربران را برای ورود به وب سایت شما جذب می کند .
عوارض دارای اهمیت بودن URL ها :

از سال های قبل , بازاریابان موتورهای کاوش خرید بک لینک , قرار دادن کلید کلمه ها ی مرتبط با محتوای تارنما را در URL ها سفارش می کردند , همانطورر که گفته شد گزینش نام یک URL برای وبسایت خود , جز یکی مهم ترین عناصر بهینه سازی یک وبسایت است , در نصیب پائین چند ویژگی URL ها را برای شما ابلاغ میکنیم :
۱ ) URL های دلخواه تاثیر نسبتا خیر و خوبی در جايگاه بندی تارنما شما داراست .
۲ ) URL های دلخواه , نشان دهنده محتوای تارنما شما می باشند .
۳ ) داشتن کلید کلمه و واژه هایی در نوشته URL به کسب درجه بهتر در موتورهای کاوش به شما یاری خواهند کرد .
آدرس url مناسب :
نقش url
خرید بک لینک
نقش url

همان طور که می‌دانید یک آدرس url مناسب باید در صدر معین کننده شاخه ی مورد , آن‌گاه زیر گروه محتوا و آن‌گاه اسم محتوا باشد در نصیب پائین دو نمونه را زدیم که یک آدرس موقعیت چندان جالبی در موتورهای جستجو ندارد اما دیگری سهم خیر را میان موتورهای جستجو کسب خواهد کرد :
نشانی زیر را مشاهده فرمایید :
www . YourAddress . com/Products . aspx ? Categoryid=94&Productid=72
آیا به لحاظ شما , url فوق , نشان دهنده ی محتوای وب سایت شما می باشد؟؟؟ در‌این نصیب نه شاخه ی محصولات مشخص هست , خیر تحت تیم تولیدها و نه عنوان ورقه , این url اصلا باب میل موتورهای کاوش وجود ندارد . ولی حال url پایین را در لحاظ بگیرید :

www . YourAddress . com/bikes/mountain - bikes/name - of - page


این آدرس url کاملا با صرفه شده و منطقی است و خرید بک لینک دقیقا همان چیزی است که موتورهای جستجو در پی آن می‌باشند , همان گونه که ملاحظه می فرمایید , این url کلیه المان های مربوط به یک url مطلوب را رعایت نموده است .
نکاتی که می بایست در تولید URL ها رعایت نمایید :

همواره از لغات کوچک یا این که lower - case سود کنید .
از کاراکتر هایی مانند خط چین ( - ) و یا این که … اصلا استفاده نکنید ! خرید بک لینک خارجی کاراکتر ها تبدیل به نوشته هایی همچون % ۲۰ خواهند شد
در صورتیکه سایت شما به صورت داینامیک است , اصلا از سیستم هایی که آدرس های شماره مانند Categoryid=94&Productid=72 ایجاد می کنند , استعمال نکنید!
همت نمائید پسوند پوشه شما در URL نمایان نشوند , فرضا در‌حالتی که وبسایت شما با لهجه PHP برنامه نویسی شده باشد , عملکرد نمایید پسوند . php را از اسم url خود غیروابسته فرمائید .
درصورتی که شما ساختار url سایت خود را تغییر تحول دادید , با بهره از ۳۰۱ Redirection , تمام لینک و پیوند های خود را بروز نمائید , نیازی نمی باشد که صفحه های خویش را پاک کنید چون در دنیای خرید بک لینک , مفهومی به اسم Delete وجود ندارد!


برچسب ها: بک لینک ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به خرید بک لینک 5 است. | طراح قالب: آوازک