ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
۴ رویه بسیار بی آلایش برای ارتقاء خرید بک لینک وبسایت شما

۴ رویه بسیار بی آلایش برای ارتقاء خرید بک لینک وبسایت شما

دوشنبه 26 تير 1396
7:59
2: تعداد بازدید

همیشه برخی نکات در اولین نگاه ممکن است خرید بک لینک مضاعف معمولی و مبتدی و تازه کار به نظر بیایند اما در خیلی موردها چشم شده‌است که چه بسا موارد مضاعف معمولی نیز در بعضی از سایت ها رعایت نمیشود . ما قصد داریم در‌این مطلب این نکات پیش پا افتاده البته فراوان موثر را برای شما بازگو کنیم .

بعضی وقت ها یک مدیریت وب سایت برای خرید بک لینک تارنما خویش فراوان زحمت کشیده است یعنی کار خرید بک لینک پیوند بیلدینگ , بازاریابی محتوا خرید بک لینک و تمام المان های یک بازاریابی اینترنتی را انجام داده است اما هنوز در صفحات یک و دو و سه گوگل هم ارتقاع مرتبه پیدا نکرده است . احتمال دارد یکی از دلایلی که این وب سایت به سکو های بالا دست پیدا نمی کند همین مواقعی باشد که امروز آن‌ها را در خرید بک لینک وب برندینگ بازگو خوا هیم نمود . خرید بک لینک پس بهتر است بدون صحبت بیشتر وارد اصل مقاله شویم .
همانطور که می دانید یک وبسایت اینترنتی میتواند خصوصیت های زیادی را برای شما داشته باشد :

می‌توانید برند گردید
میتوانید نام‌و‌نشان شخصی خویش را به مردمان بشناسانید .
میتوانید با اشخاص زیادی لینک شوید . ( این پیوند به پیوند بیلدینگ نمی باشد , بلکه به معنای این است که افرادی بیشتر را خواهید آشنایی و همچنین اشخاصی بیشتری شما را خواهند شناخت ) .

در پایان هم می‌توانید مشتریانی را جذب نمایید .

البته باید در ابتدای کار برای سایت خود زحمت بکشید . خرید بک لینک نابرده مشقت ثروت میسر نمی‌شود . بایستی کاری فرمائید خرید بک لینک که خزنده های گوگل برای خرید بک لینک سایت شما جذب شوند . انقدر از ساختار خرید بک لینک وبسایت شما خوششان بیاید که روزانه و یا این که ساعتی به سایت شما سر بزنند . برای این کار می بایست ساختار سایت شما user friendly باشد . گوگل بتواند به راحتی به صفحات گوناگون شما بیاید .

پس بگذارید این ۴ نکته را برای شما بازگو کنیم :
۱ – راهنمای صفحه های یا این که Pagination خیر و خوبی برای تولید خویش پباده سازی نمائید .

Pagination تارنما پس از منوی بالا یک وبسایت , مهم‌ترین خصوصیت در سکو دهی به ساختار یک وب سایت می‌باشد . شما بایستی به بهترنی شکل صفحه ها مختلف خود را سازماندهی فرمائید و آنان را همانند یک بایگانی در خدمت گوگل و کاربران بگذارید .
بدون Pagination کار دشوار می شود . چون نمی‌شود که تمام مقالات در یک برگه باشد . به هیچ وجه کار زیبا و استانداری نمیباشد .
در نمونه های چند مثال Pagination خوب و یک مثال Pagination مزخرف را برای شما مثال خواهیم زد :
Pagination مطلوب برای وب سایت

Pagination مناسب برای تارنما

موردها فوق شایسته ترین مثال های Pagination می‌باشند . در شرایطی که بخواهیم مثالی دیگر از یک Pagination خوب برای شما بزنیم می توانید خود وبسایت گوگل را برای شما به سناریو بگذاریم :
Pagination گوگل

Pagination گوگل

اما موردها فوق همگی خوب بودند ! اما خرید بک لینک معتبر بد چه‌طور است ؟
فارغ از حرف اضافه , یک Pagination بد را فقط در یک تصویر برای شما به سناریو می‌گذاریم :
Pagination سایت نه جندان دیدنی

Pagination وبسایت نه جندان دیدنی

در صورتی‌که شما از جوملا برای رئیس وب سایت خود استعمال می کنید . کامپوننت k2 دارای Pagination بسیار خیر است میتوانید از آن برخوردار گردید و در حالتی که نیز از وردپرس برای مدیریت سایت خود فایده می فرمائید می‌توانید یکی دو پلاگین های ذیل را سود فرمایید :

• WP - Paginate
• Simple Pagination
۲ – اکران پست های دارای ارتباط

مسلما بارها پیش آمده است که شما در گوگل واژه ای را جستجو میکنید و وارد یک سایتی می‌شوید که آکنده از لینک های گوناگون و دسته بندی های مختلف است . ( که نمونه ای از آن را در صورت قسمت پائین برای شما نهاده ایم . ) وقتی که شما وارد این وبسایت و مقاله متبوع خویش را پیدا نمودید , این تارنما لینک و پیوند های اکثری دیگر برای برای شما به سناریو می گذارید آنهم با تیترهای حقیقتا جذب کننده ! شما مجبور میشوید که روی آن لینک ها هم کلیک فرمائید . ( یعنی آن تارنما با شما کاری می کند که در تارنما گردش نمائید ) .
مثال ای از سایت لینک و پیوند داخلی دلخواه

نمونه ای از وبسایت پیوند داخلی دلخواه

شما هم همین کار را انجام دهید .
در نصیب پائینی هر مطلب می توانید پست های مرتبطی از نوشته‌ی‌علمی مورد نظر را به کاربران معرفی نمائید . به این صورت شما یک مکانیزم مطلوب برای پیوند های داخلی خود تدارک دیده اید . گوگل با مشاهده این شرایط می بیند که پیوند به صفحاتی داده اید که به طور کامل مربوط به کاغذ فعلی است و از این کار دوچندان خوشش می‌آید . برای پیاده سازی این کار می توانید از


برچسب ها: بک لینک ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به خرید بک لینک 5 است. | طراح قالب: آوازک