ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
تکامل الگوریتم های بهینه سازی تارنما در راستای سئوی هوشمند

تکامل الگوریتم های بهینه سازی تارنما در راستای سئوی هوشمند

دوشنبه 26 تير 1396
7:59
4: تعداد بازدید

بلاگ کاسپید
تکامل الگوریتم های بهینه سازی وب خرید بک لینک در سمت سئوی هوشمند
تکامل الگوریتم های باصرفه سازی وبخرید بک لینک در جهت سئوی هوشمند
تغییرات الگوریتم های با صرفه سازی تارنما در سئوی جدید دنیای سئو و با صرفه سازی وبخرید بک لینک با توسعه رسانه های اجتماعی , تغییرات بسیاری پیدا کرده و شبکه‌های‌اجتماعی را هم در الگوریتم های خود لحاظ نموده است .

آن دورانی که وب خرید بک لینک ها ناچار بودند تا با بهینه سازی محتوای خرید بک لینک , اعتنا به کلید کلمه ها و ساختن لینک , خود را به بالاترین جايگاه های موتورهای کاوش برسانند , پیشین است . احتمال دارد که تصور کنید ما با دیدی معمولی به مورد نگاه می کنیم , البته در کل , راهکار های تازه سئو و باصرفه سازی خرید بک لینک , دیگر همانند دیرین نیست ; در واقع فراوان هوشمندتر شده است . در این مطلب به مقایسه لابه‌لا راهکار ها و الگوریتم های نو و کهن با صرفه سازی خرید بک لینک می‌پردازیم و راهکارهای مختصری را برای همگام سازی وب خرید بک لینک با سئوی تازه ارائه میدهیم .
On - Site SEO
با توجه به تغییرات بوجود آمده در سئو و استراتژی های باصرفه سازی تارنما , حتما اهداف سئو نیز دستخوش تغییر تحول شده‌است مثلا پیش از این , سئو دو واحد سنجش ترافیک و رنکینگ تارنما را زمینه هدف قرار داده بود . اما این اهداف عوض شده و به اهداف هوشمندانه خیس تبدیل شده‌است . هدف ها نو راهکار های بهینه سازی خرید بک لینک , تعاملات کاربران با تارنما و واضح بودن برند شما است .

در واقع صرف این که ترافیک تارنما شما و یا رنکینگ آن در موتورهای جستجو ارتقاء پیدا کند , دیگر بخشی از هدف ها بهینه سازی وب خرید بک لینک برای موتورهای کاوش به حساب نمی آید و در واقعیت اهداف قبل تحت عنوان معیار و مؤلفه ای است که گویای عملکرد شما است . به عبارت معمولی خیس , پاداش عملکرد های شما در با صرفه سازی وبخرید بک لینک است .

ارتقا ترافیک و رنکینگ وب خرید بک لینک از مباحث سئو حذف نگشته , ولی معنا کامل تری پیدا کرده , در واقع ترافیک و رنکینگ تارنما تحت عنوان واحد سنجش سنجش هدف ها نو شما است ; یعنی افزایش تعامل کاربران با وبخرید بک لینک و مطرح کردن برند خویش .
ترافیک و رنکینگ وبخرید بک لینک , دیگر انگیزه نیست , معیاری برای رسیدن به هدف ها تازه است .
سئوی قدیمی ایده دیگری نیز داشت . آن هم با اهمیت بودن ترافیک طبیعی و طبیعی از طریق موتورهای جستجو بود . البته از آنجایی که رسانه های اجتماعی نقش بیشتری را در هدایت ترافیک به وب ایفا می نمایند , این ایده هم دستخوش تغییر شده و امروزه رسانه های اجتماعی نیز به عنوان معیاری حساس در افزایش ترافیک خرید بک لینک لحاظ شده است و بخشی از مهمی در استراتژی های با صرفه سازی وب خرید بک لینک محسوب میگردد .
رسانه های اجتماعی به عنوان ابزاری جهت وصال به هدف ها جدید لحاظ شده اند .
سئوی دیرین , از دید دانش و علم تجزیه , نظارت و تکنیکی محدودتر بود . البته راهکار های تازه بهینه سازی وبخرید بک لینک , علم بازاریابی و تجزیه و آنالیز را ارج می نهد . در واقع دانش بازاریابی در سئوی تازه , تبدیل به یک مهارت با اهمیت شده‌است .
محتوا
حالا تغییراتی که در استراتژی های بهینه سازی محتوای وبخرید بک لینک پیش آمده است را باز نگری میکنیم .


سئوی قدیمی , محتوا به مراد ارتقاء کلیک و بازدید از ورقه تولید میشد . ولی محتوا می بایست ارتقا تعاملات کاربران با تارنما را انگیزه قرار دهد . در واقع هدف مهم ایجاد محتوا در خرید بک لینک , ارتقاء تعاملات کاربر , نرخ تبدیل کاربران به مشتریان و همچنین درآمد کسب و کار از تارنما است .

در قبل , محتوا صرفا برای موتورهای کاوش ساخت و بهینه سازی میشد و سود آن نیز این بود که بدنه خویش محتوا , تیترها , عنوان ها و سر تیترها به نیکی با کلمات با اهمیت بهینه سازی شده بود . ولی در سئوی تازه , باصرفه سازی باید برای یوزرها صورت بپذیرد . عناوین و تیترها بایستی اضافه از پیشین دیدنی باشند و محتوا نیز باید از مصالحی به کارگیری کند تا تعاملات کاربران را را ارتقا دهد . در سئوی نو :
محتوا می بایست برای یوزرها و مطلوب آنها ایجاد شود و باید جالب , گیرا و مشوق یوزرها به تعامل با تارنما باشد .
وبخرید بک لینک هایی که با استراتژی های باصرفه سازی وبخرید بک لینک سابق مطابقات داشتند فقط در موتورهای کاوش رقابت می کردند . در واقع رقابت هر تارنما بر راز محتوا , صرفا در موتورهای کاوش رخداد می افتاد . البته امروزه بایستی در فضا های بلاگ هم انجام شود ; برای اینکه ملاحظه کنید چه کسی محتوایی ایجاد می نماید که رابطه بیشتری با صنعت و موضوع کاری مربوطه داراست , محتوای چه کسی از بار علمی بیشتری برخوردار است و چه کسی وبلاگ دوست داستنی تری دارااست . کلیه موردها بالا به شما امداد می نماید که از روش محتوا &# خرید بک لینک با کیفیت ;


برچسب ها: بک لینک ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به خرید بک لینک 5 است. | طراح قالب: آوازک