ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
خرید بک لینک گوگل دقیقا به چه چیز محتوای کیفیت عالی می گوید؟

خرید بک لینک گوگل دقیقا به چه چیز محتوای کیفیت عالی می گوید؟

دوشنبه 26 تير 1396
8:08
3: تعداد بازدید

آمار گوگل نشان میدهد که در هر ۲۴ ساعت ۲ میلیون مقاله و پست خرید بک لینک خاص در وبلاگ ها منتشر میگردد . با اعتنا به‌این حجم بالای آمار , انگیزه رسیدن به رتبه یک در نتایج جست و جوی گوگل در یک عبارت با اهمیت رایج , کاری ناممکن به لحاظ می رسد!

الگوریتم های جست و جوی گوگل از عوامل بسیار خرید بک لینک متفاوتی استفاده می نمایند که &# خرید بک لینک معتبر ; سیگنال ” نام دارا‌هستند . این سیگنال ها برای تشخیص کیفیت محتوا فایده می‌شوند . این سیگنال ها و اثربخشی هرمورد کاملا پنهان نگه داشته می گردند . ولی نگران نشوید . پایین تولید کنندگان محتوا در تاریکی گام بر نمی دارا‌هستند . این مطلب جزء عوامل و تأثیرگذاری هرکدام را برای شما توضیح خواهد بخشید . خرید بک لینک دوچندان اصلی است که پس از قرائت این نوشته ی علمی نه تنها به راهنمای کیفیت محتوای گوگل دقت نمایید , بلکه آن را تحت عنوان قسمتی درونی از ایجاد محتوای اینترنتی بکار گیرید .
کیفیت محتوا خرید بک لینک چیست؟
محتوا و خبر

محتوا و خبر

خرید بک لینک همگی چیز اینجانب و شما شده‌است . ( در شرایطی‌که نمی دانید خرید بک لینک چیست اینجا کلیک فرمایید . ) جناب آقا ی مت کاتز ( دوست و معاند چندساله ما ) و اعضای مجموعه او در وب - اسپم یک وبسایت به اسم راهنمای اینترنت مستر ( Webmaster Guideline ) را طراحی کرده اند . این راهنما “ به وبسایت شما امداد مینماید تا گوگل شمارا پیدا کرده و بعداز شاخص بندی , رتبه شما را مشخص نماید . ” این وب سایت نکات فنی و تجربیات کاربران را بیان می کند . آن گاه این تارنما به قضیه کیفیت محتوا می‌پردازد . در‌این راهنما به صراحت بیان شده شده است که راهنماهای متعدد با انگیزه شعور دقیق پباده سازی نشده اند . پس برای مارک شما خوب تر است تا از اصول گمراه کننده این راهنماها به کارگیری نکنید . بلکه خوب تر است شما از اصول شالوده پیروی فرمایید . ضمنا هیچ جایگزینی برای خواندن آن به جای راهنمای گوگل نیست و تنها شما میتوانید از روش های مهم تحت , جايگاه خویش را بالا ببرید :

محتوای وبلاگ , برگه لندینگ و خرید بک لینک صفحه ها گوناگون برای کاربران بسازید , خیر برای جايگاه در جست و جو .
سعی نکنید اشخاص را گول بزنید . از طریق های غیر خلاقی و منفی منفعت نکنید .
مجال و منابع مناسب خرج کرده تا در تخصص منحصربه‌فرد شما , از دیگر افراد متمایز گردید . شما بایستی خرید بک لینک ارزش ویژه برای کاربران خود تولید نمائید .


محتوای اثر گذار

محتوای موثر

گوگل همین طور با سازمان های دیگری هم قرار داد دارااست . این سازمان ها از کارمندان خود می خواهند که کیفیت نتایج جست و جو را با انجام دادن جست و جو باز‌بینی نمایند . این بازخورد کیفیت محتوا را مشخص نکرده و بر مرتبه شما تأثیری ندارد . این کار برای چک سعی بهینه الگوریتم در شاخص گذاری کیفیت جست و جو ها شکل میگیرد .
گوگل مدل بندی های متفاوتی برای محتواها دارد . این کار منجر میگردد کیفیت محتوا در نیچ خود مشخص و معلوم شود . محتوای دارای اهمیت به عبارتی محتوایی است که سایت شرکت در باب تولید ها یا این که سرویس ها خویش ارائه می کند . ولی محتوای موثر می‌تواند به سوالاتی جواب دهد که وبسایت شما به آن‌ها جواب ندارد است . ضمنا بررسی و نظارت تولیدها و سرویس ها و پیشنهادات در مورد رویکرد استفاده نیز از محتوای موثر محسوب می‌شوند . محتوای دارای ربط دربرگیرنده یک باز بینی , توسعه محتوای قبلی یا شاید پاسخ به سوال های سطحی تر میشود . این محتوا معمولا به سوالات ساده و بی آلایش افراد درخصوص خدمات و محصولات جواب می‌دهد . محتوای بی ربط مشخصا محتوایی است که هیچ ربطی به عبارت کلیدی جست و جو شده ندارد .
این سازمانهای ثالث به صورت دستی با اسپم ها جنگ می کنند . یعنی این اداره ها محتوای بی ربط را از محتواهای دیگر انقطاع می نمایند . در ضمن این سازمان ها , مخرید بک لینکل جستن حقه های غیراخلاقی شامل Redirect و کلوکینگ ( Cloaking ) , لینک های غیرعادی , هک کردن , محتوای خودکار , اسپم های یوزرها , متن های پنهان , سوء استعمال از عبارات اساسی , و محتوای بی بها هم می باشند .
بعداز چندبار لو رفتن راهنمای جايگاه بندی جست و جو , جور تفسیر شده از سند برای تمام افراد منتشر شد . این سند ۴۳ کاغذ ای دربردارنده اطلاعاتی می‌شود که نسبتاً هیچ ربطی به بازاریابی باطن گرا ندارد . ولی تعریف و تمجید اسپم کردن در این گواهی زیاد ارزشمند بوده و به شما یاری می کند , سوای نیت از سپمر ها محسوب نشوید .
کیفیت برای استراتژی محتوایی شما چه معنایی دارد .

آقای کاتز بازاریاب های اینترنتی را تشویق کرده تا ” کیفیت محتوای خود را بالا ببرند ” , علی الخصوص از حیث پذیرش


برچسب ها: بک لینک ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به خرید بک لینک 5 است. | طراح قالب: آوازک