ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
۷ طرز ارتقا خرید بک لینک بازدید به طرز سخنرانان

۷ طرز ارتقا خرید بک لینک بازدید به طرز سخنرانان

دوشنبه 26 تير 1396
8:09
4: تعداد بازدید

زمینه کاری و فن من آموزش سخنرانی خرید بک لینک و رشته ابلاغ است البته برای این که در فضای مجازی و وبسایتم نیز رده خیر و خوبی داشته باشم , اضطراری بود که مقداری نیز از بهینه سازی و خرید بک لینک بدانم .

افزایش بازدید به روش سخنرانان خرید بک لینک
هرچقدر که از خرید بک لینک بیشتر می‌خواندم و خاطره می‌گرفتم , بیش تر متوجه می‌شدم که بین تکنیک‌های سخنرانی خرید بک لینک و تکنیک‌های خرید بک لینک ارتباط جالبی برقرار است و اما چنین ارتباطی هم کاملاً طبیعی به حیث میرسد , چون هم در سخنرانی و فن ابلاغ و نیز در خرید بک لینک یک انگیزه مشترک داریم :

اعتنا مخاطبان را جلب کنیم تا سراغ ما بیایند , آنها‌را راضی کنیم و ارتباطمان را با آن‌ها ادامه دهیم!

این شد که تصمیم گرفتم هفت نکته کاربردی و ولی مشترک بین سخنرانی و باصرفه سازی محتوای وب سایت را با شما درمیان بگذارم :
۱ . یک نقشه بدون نقص داشته باشید .
برای هر سخنرانی نیاز است که یک نقشه بدون نقص داشته باشید و به خیر و خوبی محتوا , تفکرات و برنامه‌های خود را تهیه و تنظیم نمائید به طوری که دقیقاً بدانید که چه بلایی سر مخاطبان می‌آورید! ( یا در صورتیکه یه خرده قشنگ‌تر بیان‌کنم , چه برنامه‌ای برای مخاطبان دارید , چه خوراکی به آن‌ها می‌دهید و به چه ترتیبی این کار را انجام می‌دهید؟! )
صحیح مثل خرید بک لینک که می بایست یک نقشه دقیق برای خویش داشته باشید , بدانید که کاربران از چه جاهایی شروع می‌نمایند و دوست دارید که چه مسیری را طی کنند؟ می بایست این برنامه را هدفمند طراحی نمایید . مثلاً در صورتی‌که هدف شما فروش یک کالاست , می بایست نقشه دقیقی پیدا فرمائید که اولاً استفاده کننده با قرائت مقالاتتان به کالای شما احساس نیاز بکند و آنگاه با قرار دادن المان‌های درست در جاهای مطلوب , اورا به برگه خرید هدایت و تشویق نمایید . ( البته این یک نمونه بود و ممکن است برنامه شما چیز دیگری باشد )

۲ . یک استارت طوفانی داشته باشید .
ما در سخنرانی اعتقاد و باور داریم که لحظات آغازین فراوان حیاتی می باشند زیرا ذهنیت اصلی مخاطبان در همین یک سری ثانیه اول صورت میگیرد . براین اساس در‌صورتی‌که یک شروع طوفانی داشته باشید تا بتوانید نظر مخاطب را جلب نمائید در حفظ مخاطب , کار بزرگی را انجام دادید .
صحیح همین زمینه در خرید بک لینک نیز راست گو است , البته کمی وحشتناک‌تر! یوزرها تارنما شما مثل مخاطبان سخنرانی بدون چاره نیستند تا انتها به سخنرانی گوش کنند و می توانند در به عبارتی لحظات اول به آسانی از دکمه خروج فایده کنند! براین اساس باید کاری نمایید که در لحظه آغاز , مخاطبان شما شگفت زده شوند .


۳ . متفاوت باشید

متفاوت باشید

حتماً شما نیز بارها و بارها مخاطب سخنرانی‌های تکراری و ساده بوده‌اید , سخنرانی‌هایی که یا این که خوابتان برده یا این که سرگرم کار دیگری شده‌اید! ( البته چنانچه از دست سخنران گریز نکرده باشید! خرید بک لینک ارزون #41; دقت نمائید که می بایست به میزان کافی سخنرانی‌تان متفاوت باشد تا دقت مخاطبان به شما جلب شود .
اما بلاگ نویسان کاری به مراتب سخت‌تر از سخنرانان پیش رو دارا‌هستند زیرا در شرایطی که مطالب آنان متعدد نباشد و در واقعیت کپی برداری باشد , هم توسط یوزرها و هم بوسیله گوگل جریمه‌ای سنگینی خواهند شد!

۴ . به مخاطبان هدیه بدهید
احتمال دارد یه خرده عجیب به لحاظ برسد , البته اینجانب مدام سخنرانی‌های خودم را هدیه‌ای به مخاطبانم می‌بینم! هدیه‌ای که شاید سبب ساز تغییر تحول زندگی مخاطبان بشود و تأثیرات مثبتی در زندگی آنان داشته باشد .
توصیه می‌کنم شما نیز مطالب خویش را به گونه‌ای پباده سازی نمایید مخاطبان احساس نمایند قصد دارید به آنان کادو بدهید و البته یک توصیه بهتری هم دارم! واقعاً به آن ها کادو بدهید!
میتوانید یک کتاب الکترونیکی با فرمت PDF بنویسید و به بدون‌پول در اختیار یوزرها قرار دهید . البته می توانید این هدیه را در قبال تصاحب کردن آدرس ایمیل آنها در اختیارشان قرار بدهید .


برچسب ها: بک لینک ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به خرید بک لینک 5 است. | طراح قالب: آوازک