ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
شمارش معکوس خرید بک لینک تا پنالتی های بعدی !

شمارش معکوس خرید بک لینک تا پنالتی های بعدی !

دوشنبه 26 تير 1396
8:26
5: تعداد بازدید

نکته ای در خرید بک لینک که ممکن است شما‌را از عرش به فرش بکشد
شما عالی میباشید , خرید بک لینک سایت شما وب سایت جامع و پر از محتوای خوب و به درد بخور است , خرید بک لینک مردم فکر می کنند که خرید بک لینک سایت شما یک ابر اقتدار است , و خرید بک لینک به همین فیس لینک و پیوند های متعددی را اخذ میکنید , اما با این شرایط هم احتمالا مدام همه چیز بر وفق مراد شما نباشد .
مت کاتز : گوگل بزودی پنالتی های خویش را شروع می نماید

مت کاتز : گوگل بزودی پنالتی های خود را شروع می نماید

شروع دردسر برای خرید بک لینکسایت شما
روز جاری صبح در حالی که فکر می کنید وبسایت شما در بهترین موقعیت احتمالا , وارد گوگل اینترنت مستر خود می شوید و ناگهان با یک پیغام اخطار از طرف گوگل مواجه می‌شوید که خیلی رک و راست به شما بیان می کند که وب سایت شما پنالتی ( مجازات در خرید بک لینک و بهینه سازی ) شده است .
پنگوئن گوگل بزودی به وبسایت های زیادی حمله خواهد آورد

پنگوئن گوگل بزودی به وبسایت های متعددی حمله خواهد آورد

به طبع در این لحظه کلی ناسزا به گوگل و مت کاتز و وب برندینگ و غیره و غیره خواهید داد؟ البته واقعا چه اتفاقی افتاده است ؟ آیا گوگل و دیگر عوامل آن عناد ای نسبت به شما دارند؟؟؟

به سوپرایز منزل گوگل پنگوئن خوش آمدید

چه‌طور سایتی که دارای محتوای قدرمند ( Great Content ) , دارای پیوند های گرانبها و دارای ربط , و همینطور دارای ترافیک مضاعف خوب می باشند , ممکن است که یک دفعه با پنالتی گوگل و الگوریتم های متنوع آن مواجه شود؟
گوگل : به راحتی هر چه تمام خیس همانند تناول کردن یک جام آب این کار می تواند انجام شود .

آیا می‌دانید چرا این پنالتی شده اید؟ علارقم این‌که شما شنیده یا این که خوانده بودید , بازاریابی محتوا ( Content Marketing ) یک مبحث جدید و مدرن در خرید بک لینک و باصرفه سازی سایت های اینترنتی نیست , امروزه خرید بک لینک و بهینه سازی فراوان پیچیده شده‌است , در صورتی‌که کاری را عالی انجام می دهید همانند تکثیر یک نوشته‌علمی مخصوص باید به یک المان های دیگری نیز اعتنا نمائید تا پنالتی نشوید , امروزه خرید بک لینک و با صرفه سازی همانند یک پازل عادی وجود ندارد , بلکه پازلی است که هرمورد از قطعات آن در جاهای مختلفی وجود دارد , نخستین می بایست آن را پیدا کنید و سپس آنها‌را کنار یکدیگر بچینید !!!

آری , پیرو بروزرسانی الگوریتم های پاندا و پنگوئن , شما می بایست خرید بک لینک 5 ( منحصر باشید ) بایستی محتوای یکتا , نویسندگی خوب و باکیفیت , لینک های ساختار یافته داشته باشید ولی گشوده هم این ها کافی نیست!!! اعتنا , دقت , توجه

در حالتی‌که شما بدین مطلب و نکاتی که نام برده شده است دقت کافی را نداشته باشید , ممکن است تا چندین روز دیگر از صحنه زمان گوگل به دور انداخته شوید…
شاخص های یک وب سایت بی کیفیت چیست؟

شاخص های بی کیفییت یک وب سایت معمولا از نوع محتوا و لینک های آن وب سایت معقول می گردند … البته نکات زیر زیاد مضاعف با اهمیت است :

کارایی نمائید در همین یک سری روز اخیر به اصطلاح یک دیده بان برای وبسایت خود استخدام فرمائید که تمام بخش های سایت شما‌را تحقیق کند , تا آیتم پنالتی قرار نگیرید :

یادآوری : جملاتی که عنوان آنان با رنگ قرمز رنگ می‌باشند , از سمت خود سایت گوگل اعلام شده‌است , و ما صرفا آن ها را ترجمه کرده ایم , البته در پائین هر قسمت , عده بندی را نیز نهاده ایم که یا این که خود اینترنت برندینگ آن را نوشته است یا این که این که از وب سایت های تجزیه و تحلیلی ترجمه شده است .
اشتباهات و ایرادات در خرید بک لینک

اشتباهات و ایرادات در خرید بک لینک
۱ – کامنت گذاری در وب سایت های دیگر

بعضا از مدیران سایت ها و بلاگ ها فکر‌می‌کنند که در‌حالتی که در تارنما های حریف خود , کامنت بگذارند , یاروهمدم با نشانی تارنما خویش , گوگل خیلی این کار آن‌ها را دوست داشتنی تلقی می نماید , ممکن است هم در یک مدتی محدود اینگونه باشد , البته ( آقایان و خانم ها ) اینگونه نیست!!! , اسپم شناخته خواهید شد و بعداز مدتی از عرش به فرش خواهید آمد , مبتنی بر گفته های وب سایت آگهی گوگل , یکی از سریعترین و جدی ترین مجازات های گوگل , در مورد همین کامنت ها است , پس سریعا یک فکری به درحال حاضر خویش کنید .
توده بندی درخصوص کامنت گذاری در وب سایت ها :

سعی نمایید در وب سایت خود


برچسب ها: بک لینک ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به خرید بک لینک 5 است. | طراح قالب: آوازک