ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
پلاگین Autoptimize با صرفه سازی خرید بک لینک فایلهای css و java script

پلاگین Autoptimize با صرفه سازی خرید بک لینک فایلهای css و java script

دوشنبه 26 تير 1396
8:27
3: تعداد بازدید

آخرین خرید بک لینک 5 پلاگین Autoptimize وردپرس که برای باصرفه سازی پوشه های جاوا اسکریپت , فایلهای CSS و کدهای HTML به کار میرود . این پلاگین به جهت رفع اشتباهات وبسایت ها در gtmetrix . com کاربرد فراوانی دارد و این پلاگین یک کدام از افزونه های وردپرس سفارش شده به جهت بهینه سازی تارنما در شاخصه های وبسایت جی تی متریکس هست .

نهایی بروزرسانی های پلاگین Autoptimize وردپرس در همین صفحه بروزرسانی می‌شود و می توانید نهایی تغییرات این پلاگین را مشاهده و همچنین سازش با ورژن وردپرس خویش را هم باز‌بینی فرمایید .

صفحه خانگی پلاگین در مخزن وردپرس

۲ . ۱ . ۰
تازه : Autoptimize اکنون در نوار ابزار ادمین ظواهر میگردد و به راحتی می بضاعت اندازه کش ( cache ) و قابلیت و امکان حذف کردن کش را مشاهده کرد .

نو : یک زبانه مازاد با عنوان «More Optimization» نشان داده میشود . که در آن داده ها در زمینه‌ی خدمات و ابزار های باصرفه سازی قابل مشاهده است . ( با بهره از autoptimize _ filter _ show _ partner _ tabs´ - filter می توانید آن را پنهان نمائید )

تازه : در‌حالتی که میزان کش بیش از حد بزرگ شود , یک آدرس اینترنتی به ادمین تارنما ارسال می گردد . ( برای غیر فعال کردن , false را به autoptimize _ filter _ cachecheck _ sendmailfilter ارسال فرمائید و یا برای تغییر‌و تحول نشانی آدرس اینترنتی , یک پست الکرونیکی جایگزین به theautoptimize _ filter _ cachecheck _ mailto filter ارسال فرمائید )

جدید : کاربر توسعه یافته ( پاور یوزر ) میتواند Autoptimize را برای pre - gzip کردن پوشه های بهینه سازی شده خودکار , فعال کند . برای این کار می بایست به autoptimize _ filter _ cache _ create _ static _ gzip صحیح ( true ) بدهید

بهبود : رابط گرافیکی استفاده کننده ادمین ارتقاء پیدا کرده است و اکنون برخی خصوصیت های ریسپانسیو به آن بیش تر شده است . ( دیگر در صفحه های کوچک تر , ستون سمت راست نمایش داده نمی شود )

بهبود : صفحه پیکربندی فعلا URL های مربوط به پروتکل را برای URL های بر اساس CDN میپذیرد


بهبود : پیش فرض تازه و هوشمند تر برای باصرفه سازی JS ( don ’ t force in head و عدم شمول jquery . js ) و CSS ( شامل inline CSS ) Misc : برطرف کردن باگ ها و بهبود های جزئی آپدیت رسانی نسخه کوچک ( minimal ) از ۲ . ۷ به ۴ . ۰ اجرای بر روی وردپرس ۴ . ۶ آزمایش و تأیید شده .

۲ . ۰ . ۲
برطرف کردن باگ ها : عدم اجازه برای جا به جا کردن JS غیر تجمیع ( non - aggregate ) به طور پیش فرض ( می توان آن را با false دادن به autoptimize _ filter _ js _ unmovable دوباره فعال کرد )

برطرف کردن باگ ها : اتصال autoptimize _ action _ cachepurged به init برای پرهیز از پیام نادرست برای یوزرها ZenCache
بر طرف کردن باگ ها : اجازه به Autoptimize برای کار با PHP 5 . 2

۲ . ۰ . ۱
بهبود : اکنون وقتی که کش AO پاک سازی شده باشد , Autoptimize کش موتور WP را هم حذف می نماید .
بهبود : Autoptimize برای صفحات AMP باصرفه سازی انجام نخواهد اعطا کرد تا با inline & defer مبتلا خلل نشود . همینطور AO ویژگی هایی به لینک تگ هایی که در زیرمجموعه های HTML که در آن AMP مجاز نیستند , اضافه کرده است .
بهبود : ارزیابی دوباره ساز و کار حذف کش کاغذ ( حذف کد های تکراری , در حال حاضر به خیر به همت autoptimize _ action _ cachepurged AO سازگار میباشند .
بهبود : راه‌اندازی مجدد قابلیت و امکان جا به جایی JS های غیر تجمیع شده فقط در حالتی‌که که aggregate inline JS فعال باشد . ( آن را می قدرت با فیلتر withautoptimize _ filter _ js _ unmovable غیر فعال کرد )
بهبود : تگ های اسکریپت با ویژگی های data - noptimize مشتمل بر بهینه سازی نمی‌شوند .
برطرف کردن باگ : پشتیبانی خوبتر برای دایرکتوری های محتوای وردپرسی که نامشان تغییر تحول یافته است
برطرف کردن باگ : تصحیحات متفاوت در رابطه با late - injected CSS/JS ( تغییرات درین فایل ها مدام اعمال نمیشد , فونت ها یا این که تصاویر پشت صفحه CDN شده نبودند و … )
MIsc : تصحیحات و بهبود های دیگر
آزمایش و تأیید سعی بر روی وردپرس ۴ . ۵ ( بتا ۳ )

۲ . ۰ . ۰
به طور متوسط ۳۰ درصد سریع تراست
جدید : آیتم فعال و غیر فعال‌ساز‌ی تجمیع برای inline JS و CSS
نو : آیتم برای حذف کردن فونت های گوگل
نو : سایز کش به صورت روزمره بررسی می‌شود و اگر مقدار کش به بیشتراز ۵۱۲ مگابایت رسد یک هشدار برای ادمین WP ارسال خواهد شد ( این اندازه قادر است با استفاده از غربال تغییر‌و تحول پیدا نماید )
جدید : CSS autoptimized کوچک به جای لینک شدن , داخل خطی می گردد ( برای کمتر از


برچسب ها: بک لینک ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به خرید بک لینک 5 است. | طراح قالب: آوازک