ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
همگی چیز در زمینه ی خرید بک لینک استفاده از Robots . txt

همگی چیز در زمینه ی خرید بک لینک استفاده از Robots . txt

دوشنبه 26 تير 1396
8:43
5: تعداد بازدید

اکثر شما دوستان به احتمال بسیار با متا تگ های html شناخت دارید خرید بک لینک همانند متا های Description و Keyword , البته امروز می‌خواهیم یک کدام از دیگر از مبنا ترین متاتگ ها را به شما معرفی کنیم , این متا تگ robots اسم داراست , این متا تگ robots حاولی یک فولدر متنی است که موتورهای کاوش به خیلی عشق و علاقه دارا هستند , عامل این علاقه بدین حافظه است که آن ها نمی خواهند وقت خویش را صرف پیمایش و فهرست کردن صفحاتی از سایت شما کنند , که اصلی نیستند و به هیچ عنوان باب میل آنان وجود ندارد .

شما با به کارگیری از این فایل متنی می‌توانید صفحه ها مجاز و غیر مجاز را برای موتورهای جستجو متمایز نمایید , خرید بک لینک برای مثال در صورتی شما نمی‌خواهید موتورهای جستجو به نشانی Mobile تارنما شما دسترسی داشته باشند , کافیست که‌این نشانی را به آن ها اعلام نمایید ( Disallow : /mobile/ ) .
شما اغلب در ریشه تارنما خود ( Root ) دایرکتوری هایی را دارید که نمی خواهید موتورهای کاوش به آنها دسترسی داشته باشند , یا این که این‌که به دلیل مسائلی امنیتی , می توانید اذن دسترسی به بعضا صفحه های را برای موتورهای کاوش سلب نمائید , یا این که این که شما در Root سایت خویش , دایرکتوری ای را دارید که این فایل منجر کاهش مرتبه وبسایت شما میگردد اما به این فولدر نیازمندید , برای حل این مشکلات شما می توانید از یک فولدر متنی به نام Robots . txt استعمال نمایید !
در صدر شکل پایین را مشاهده نمائید :
پوشه robots چیست؟

فولدر robots چیست؟

همانطور که صورت را مراعات نمودید , خزنده های موتورهای جستجو , در صدر به فولدر متنی روبوت وب سایت شما , دسترسی پیدا می نمایند , و صفحاتی که ورود آنان مجاز نمی‌باشد را باز‌بینی می کنند و فقط صفحه های مجاز را پیمایش می نمایند در تصویر ذیل , دایرکتوری هایی که با خرید بک لینک نماد فلش سبز رنگ معین شده اند , اذن ورود موتورهای کاوش به این پوشه ها آماده شده است ولی فولدر هایی که با نماد ورود ممنوع مشخص و معلوم شده‌است , اجازه دسترسی به صفحه های را ندارند :
تاثیر فایل robots . txt در خرید بک لینک

تاثیر فولدر robots . txt در خرید بک لینک

پوشه متنی robots . txt منبعی در دست عموم بوده و کسی که می تواند از روش تایپ کردن domain . com/robots . txt بدین فولدر دسترسی پیدا کنند , استدلال این فرمان این است که پوشه robots را همواره بایستی در ریشه وب سایت خود قرار دهید . طرز وارد خرید بک لینک داده ها درین پوشه متنی همانند دستورات پایین هست :

User - agent :
* Disallow : /cgi - bin/
Disallow : /tmp/
Disallow : /junk/

همان گونه که میدانید ما با امرها فوق , فایل های cgi - bin , tmp و junk , برای دسترسی موتورهای جستجو , ممنوع کرده ایم , این صفحه ها در موتورهای جستجو index نخواهند شد .
در پیشین اینترنت سایتی را قضیه بازبینی قرار می دادم که از لحاظ محتوا و تعداد لینک های بالا , مضاعف خوب کار می کرد , اما این تارنما هیچ جایی در فهرست SERP گوگل نداشت , دلیل این فرمان این بود که‌این سایت در فایل Robots خود , دستوری را وارد کرده بود ( به عمد یا این که غیر عمد ) که به موتورهای جستجگو اعلام شده بود که به هیچکدام از صفحه ها وب سایت دسترسی نداشته باشد و صفحه های را در لیست خود تثبیت نکنند :

disallow to “ / ”

در استفاده از این پوشه متنی می بایست توجه اضطراری را داشته باشید و بدون دانش فنی نباید این فولدر را ایجاد نمائید!
خرید بک لینک گوگل که بایستی مورد علاقه داشته باشید :

به همه دایرکتوری های سایت خود اعتنا فرمائید , در شرایطی که دایرکتوری دارید که به درد موتورهای کاوش نمیخورد , یا این‌که نمیخواهید موتورهای کاوش آن‌ها‌را index کنند , کافیست آن‌ها‌را disallow کنید .
بعضی وقت ها شاید که یک وب سایت علاوه برای دایرکتوری که برای سناریو محتوا است , خرید بک لینک دایرکتوری دیگری برای ورژن چاپی محتوا داشته باشد , در اینصورت بایستی دایرکتوری نسخه چاپی برای موتورهای کاوش غیر مجاز شود , زیرا احتمل این‌که آن‌ها‌را محتوای تکراری تشخیص دهند موجود است .
مطمئن باشید که موتورهای کاوش اذن دسترسی به فایل محتواهای شما‌را دارااست .

نباید ها در فایل Robots :

از هرگونه استعمال از توضیحات یا این که Comment در این فایل دوری کنید
همه دایرکتوری های خود را درین فولدر لیست نکنید , موتورهای جستجو , مواردی که مجاز می‌باشند را از شما نمی‌خواهند , در‌این پوشه فقط موردها غیر مجاز را وارد کنید .

در‌این فایل دستوری به اسم allow نیست , و فقط disallow برای


برچسب ها: بک لینک ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به خرید بک لینک 5 است. | طراح قالب: آوازک