ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
۵ غلط وسیع در خرید بک لینک

۵ غلط وسیع در خرید بک لینک

دوشنبه 26 تير 1396
9:00
5: تعداد بازدید

خرید بک لینک فالو اعتنا به تعداد بروز رسانی های خرید بک لینک الگوریتم های گوگل و دیگر موتورهای کاوشگر , مراقبت کردن خرید بک لینک تارنما در صفحه های نخستین موتورهای کاوش , تبدیل به یک مشکل حیاتی برای مدیران سایت ها شده‌است , در‌این مقاله شما را با الگوریتم پنگوئن گوگل بیشتر آشنا خوا‌هیم تشکیل داد و خواهیم اظهار‌کرد که چه طور از کاهش ترافیک سایت خود توقف نمایید .
همیشه اهمیت ندارد که چقدر موتورهای کاوش , الگوریتم های خویش را تغییر و تحول می‌دهند , در این نوشته‌ی علمی سخن از ۵ اشتباره رایجی شده‌است که خرید بک لینک امروزه خیلی از مدیران این ایرادات را انجام وارد میکنند , این ایرادات , هیچ ارتباطی به تغییرات الگوریتم های موتورهای کاوش ندارد , بلکه خطاهایی هستند که بخش اعظم مدیران آن‌ها‌را مرتکب میگردند و باعث نابودی مرتبه خرید بک لینک آنان در فهرست SERP می‌شود .
خطا اول : عدم انجام تحقیق در زمینه ی کلیدواژه های خرید بک لینک وبسایت

اینترنت بر طبق عبارات حیاتی ساخته می گردد , خرید بک لینک سایت شما زمانی در گوگل درجه نیکی کسب می نماید که در انتخاب عبارات اساسی مرتبط با محتوای تارنما خود , اعتنا کرده باشید , محتوایی را که ایجاد می‌کنید , باید دارنده لغات دارای اهمیت مرتبط باشند , این یک جزء از روش گوگل برای پیدا کردن مطالب شماست
اشتباه دوم : به کار گیری از پیوند های معدود بها

اگر چه لینک ها , نقش بسزایی در بازاریابی های آنلاین را بازی می کنند , همین پیوند ها میتوانند باعث نابودی شما در سکو بندی موتورهای جستجو شوند , همواره یادتان باشد که کیفیت می بایست انگیزه کار شما قرار گرفته باشد نه بک لینک و پیوند های بسیار !
در گزینش لینک ها به موارد زیر توجه فرمائید :

از وبسایت های غیر مرتبط با محتوای خویش , پیوند دریافت نکنید!اشتباهات در خرید بک لینک و بهینه سازی
از وبسایت ها ی اسپم ابدا پیوند دریافت نکنید

عدم دقت به نکات فوق , سبب ساز می شود که الگوریتم پنگوئن گوگل , به شما مشکوک شود , یک کدام از مهم‌ترین دلایلی که گوگل الگوریتم پنگوئن را , پیشرو کار خویش قرار داد , نبرد با تارنما های هرزنامه بود , تعیین لینک و پیوند های دارای اعتبار یکی‌از عوامل موثر در شیوه سکو بندی شماست ! به این ترتیب فقط در‌پی دریافت لینک از سایت هایی که مربوط به محتوای وبسایت شما هستند , باشید .
نادرست سوم : منفعت بیشتراز حد از عناصری که Index نمی شوند!

به نظر شما موتورهای جستجو چگونه خرید بک لینک محتوای سایت شما را پیدا می کنند؟
برای این‌که موتورهای جستجو بتوانند محتوای شمارا پیدا و آن‌گاه index کنند , خرید بک لینک شما بایستی از متن ها متنی استفاده فرمایید , در غیر اینصورت موتورهای جستجو نمی توانند مطالب شما را شناسائی نمایند , منظور ما از این نصیب این نمی‌باشد که شما مثلا از ویدئو ها , یا این که اینفوگرافیک ها بهره نکنید , اتفاقا این تنوع مقاله , خرید بک لینک شما را در جایگاهی درست و در شان شما قرار خواهد اعطا کرد , خواسته ما به کار گیری بیش از حد از بعضا موادسازنده میباشد که در نصیب پائین ابلاغ خوا‌هیم کرد :
فایده از عناصری که بازدارنده از INDEX شدن صفحه ها شما می شوند , امروزه بجهت زیبائی , فراوان شایع شده اند , این کار یک نقطه ضعف مهم در قبال موتورهای جستجو می‌باشد .

در قسمت پائین ۳ گزینه از مرسوم ترین این شیوه ها را بیان کرده ایم :

به کارگیری بیش از حد از تصاویر :

همان گونه که می دانید , خزنده ها نمی توانند تصاویر را پیمایش نمایند , پس عملکرد فرمایید سود افراطی از تصاویر نداشته باشید .
استفاده بیش از حد از فلش :

خزنده ها , پوشه های نشانه گر را نیز نمیتوانند پیمایش نمایند , پس همت کنید حتی المقدور از پوشه اشاره گر داخل تارنما خویش به کار گیری نکنید .
بهره بیش از میزان از جاوا اسکریپت :

اکثر زمان ها خزنده های موتورهای جستجو , نمی توانند فولدر های جاوا اسکریپت را تفسیر کنند , بنابر این در استفاده از جاوا اسکریپت محتاط باشید . اما این از موضوعات دوچندان شک و تردید بر انگیز است و بدون جاوا اسکریپت نیز نمی‌شود معاش کرد .
اشتباه چهارم : عدم بروز رسانی منظم تارنما

همت فرمائید همواره وب سایت خود را به طور منظم آپدیت نمایید , , فرض فرمائید شما در یک روز ۱۰ بار وبسایت خویش را آپ تو دیت می فرمایید , و مجدد دو روز وب سایت خویش را اصلا به روز نمی کنید و و برای مثال هفته بعد از آن مجدد ۱۰ مقاله به وب سایت بیش تر میکنید , این حرکت برای موتورهای جستجو چندان خوشایند وجود ندارد .
خطا پنجم : تمرکز بر روی موتورهای جستجو به جای تمرکز بر روی بازدید


برچسب ها: بک لینک ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به خرید بک لینک 5 است. | طراح قالب: آوازک