ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
: : مزایای استفاده از استانداردها چه است ؟

: : مزایای استفاده از استانداردها چه است ؟

دوشنبه 26 تير 1396
9:04
4: تعداد بازدید

بعضی از نتایج منطقی چشم پوشی کردن از استانداردها بدیهی هستند : یکی مهم ترین نتایج این است که شما دسترسی با وب خرید بک لینک خود را محدود می کنید . محدود کردن مخاطبین صرفا به یک قسمت کوچک از آن‌ها که می خواهند سهمی از آن داشته باشند چقدر از نگاه تجاری سنجیده به حیث می‌رسد ؟ برای یک وب خرید بک لینک تجاری , مسدود کردن دسترسی یک قسمت کوچک از مخاطبهای متبوع می تواند یک اختلاف تبارک در ما به التفاوت استفاده شما ساخت کند . برای یک وبخرید بک لینک آموزشی , عاقلانه به حیث می رسد که خیر فقط به نوباوه مدرسه‌ای های ثروتمند و نیرومند جسمی با مرورگرهای گرافیکی اجازه دسترسی بدهیم , بلکه به کودکانی در کشورهای دنیا سوم آنهاییکه تنها مرورگرهای مبتین بر متن دارا هستند یا دانش آموزان ناتوانی که از مرورگرهای خاصی فایده میکنند , اجازه دسترسی بدهیم .

همان اصول اخلاقی به تمام انواع خرید بک لینکها اعمال می شود . د حالیکه گمراه شدن از استانداردها و استفاده از ویژگی ها مختص مرورگری خاص احتمالا وسوسه انگیز باشد . قابلیت و امکان دسترسی طولانی تر که با تطابق با استانداردها به دست می آید به پاداشهای بزرگتری در دراز مدت باعث میشود .
پایداری

اغلب استانداردهای وب معمولا با در حیث دریافت کردن پیش سازش و پس سازگاری پباده سازی شده اند . به این ترتیب آن داده‌ای که از نسخه‌های کهن استاندارد به کارگیری می‌نماید , کماکان در مرورگرهای تازه کار می نماید . و داده‌ای که از نسخه‌های نو استاندارد منفعت می‌کند به صورت موقرانه‌ای تنزل نیکند تا نتایج مناسبی در مرورگرهای سابق خیس ارائه دهد .

برای این‌که وب‌گاه احتمالا در حین حیاتش بوسیله تیمهای متعدد پباده سازی کار شود , زیاد حیاتی است که آن‌ها بتوانند به سادگی کدها را فهم نمایند و آنها را ویرایش کنند . استانداردهای وب یک مجموقه قواعد سفارش می‌نماید که هر توسعه دهنده وبی می‌تواند آنرا دنبال کند , بفهمد و با آن آشنا شود . زمانیکه یک توسعه دهنده یک خرید بک لینک را با استانداردها پباده سازی می نماید , دیگری کار کشته خواهد بود بفهمد که عنصر صورت دهنده کجا گذاشته شده‌است .
سود گیری

تحت عنوان بسط دهندگان وبب , ما دائما کارایی می کنیم که ایراد ناسازگاری و تناقض بین تفاسیر صفحات با مرورگرهای متعدد و نسخه‌های متفاوت مرورگر را معلوم کنیم . که این ما‌را ناگزیر می‌نماید که یک کدنویسی دوباره یا سه باره وقتگیر انجام دهیم و یا برای یک مرورگر واحد کد نویسی کنیم که در شرایطی‌که برای بعضی مردم استفاده از وبخرید بک لینک را نا ممکن نکند , مشکلتر می کند . این حالت با ورود یا ظهور یک اپلیکیشن یا این که سخت افزار تازه که توانا به مرور صفحه ها اینترنت می باشد , مثل تلفنها , پیجرهاو PDAها خراب خیس می گردد .

استانداردهای وب قوانین محرمانه‌ای که به وسیله سازمان های مجلل حکم شوند نیستند . همانگونه که شرح دادیم بخش زیادی از استانداردها بوسیله نماینگان به عبارتی مردمی که از آن استفاده میکنند تولید می گردند : سازندگان مرورگرها , توسعه دهندگان وب , تامین کنندگان محتوا و نهاد های دیگر .

نوشتن صفحه ها وب در مطابقت با استانداردها کتاب داستان گسترش را کوتاه تر و نگه داری صفحه های را آسانتر مینماید . عیب یابی و رفع اشکال بی آلایش خیس می شود زیرا کد از یک استاندارد پیروی می‌کند . شما نباید دیگر درباره کد نویسی و نگه داری از چندین نسخه از کد که فرض شده ظاهر یکسانی نمایش می دهند نگران باشید . یک ورژن از وبخرید بک لینک شما , همین و بس !


قبول خرید بک لینک برای چتروم در آتی برگزیدگان اعتبار خواهد شد . ماموریت پروژه استانداردهای وب بهبود و ارتقای اینترنت با تشویق سازندگان مرورگرها و صفحه های وب به پیروی از استانداردها در برنامه‌هایشان برای توسعه دهندگان و کاربران نهایی است . این کوشش اما وقتی به طور بسیار یاری داده خواهد شد که توسعه و گسترش دهندگان اینترنت از استانداردها تحت عنوان یک مسئله اصلی استعمال کنند . بر این‌که مولدها و ارائه دهندگان کد آنان مطابق با استانداردهای وب باشند اصرار نمایند .

دلایلی که ما ارائه کردیم بایستی به شما , گسترش دهنده وب , هدف زیادی برای استاندارد بودن , بهره از استاندارد و همچینین مهمات متعددی برای تقویت وضعیت تجاری شما داده باشد .


برچسب ها: بک لینک ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به خرید بک لینک 5 است. | طراح قالب: آوازک