ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
مدیریت شبکه های اجتماعی در بازاریابی اینترنتی - بخش 2

مدیریت شبکه های اجتماعی در بازاریابی اینترنتی - بخش 2

دوشنبه 26 تير 1396
9:05
5: تعداد بازدید

زمان در نزد صاحبان کسب و کارهای کوچک و تعالی فراوان گرانبها و ارزشمند است . و به دلیل آن که زمان متعددی در بازاریابی اینترنتی صرف رسانه های اجتماعی میگردد , مدیریت مطالب و محتوای نو با سهل وآسان انگاری و اهمال انجام میگردد . در پایین شیوه هایی را برای صرفه جویی در حین بیان خواهیم کرد که یاری می نماید تا بتوانید به سود مطلوب خویش در بازاریابی اینترنتی برسید .

رئیس شبکه های مردمی در بازاریابی اینترنتی
نظم دهی ترکیبی
ابزارهایی نظیر Hootsuite یا این که Tweetdeck میباشند که شما می توانید اکانت های خود را از یک نقطه کنترل فرمایید . با استعمال از این ابزار و تولید یک پنل کاربری , شما توانمند خواهید بود اکانت های متفاوت خود در رسانه های اجتماعی متفاوت را از یک نقطه و از یک پنل واحد , مدیریت و آپ تو دیت رسانی کرده و با این کار در بازاریابی اینترنتی خویش فرصت زیادی را صرف جویی خواهید کرد .

استعمال از این ابزار شما‌را توانمند تولید میکند تا بتوانید آسان تر , به اهداف بازاریابی اینترنتی خود دست پیدا فرمایید . علاوه بر همگی موارد گفته شده , این ابزارها رایگان بوده و هیچ هزینه ای برای به کارگیری از آنان نباید پرداخت کرد . با به کار گیری از این ابزار نه فقط میتوانید اکانت های مختلف خویش را با محتوای خوب آپدیت رسانی فرمائید , بلکه می توانید همه آنها‌را در هر شبکه اجتماعی , مدیریت نمائید .
اتوماتیک سازی
یکی از مزیت های داشتن ذخیره ای از محتوای مهیا , این است که شما میتوانید از ابزاری مثل Buffer یا Socialoomph منفعت فرمائید تا بتوانید پست های خود را به صورت آراسته و قلم منتشر نمائید . ولی این بدین معنی نمیباشد که تمام کار های مربوط به مدیر شبکه‌های‌عمومی خویش را به دست این ابزارها بسپارید و نقش خویش را بی رنگ فرمائید . زیرا در‌این‌صورت شما از اصل انگیزه استفاده از رسانه های اجتماعی در بازاریابی اینترنتی به دور خواهید شد .

ایده و انگیزه دارای اهمیت بهره از رسانه های اجتماعی در بازاریابی اینترنتی , در ارتباط بودن و برقراری تعامل با رهروان و هوا داران شما است . نه اینکه مثل یک تارنما خبرگذاری متواتر مقاله های خود را منتشر کنید . با این کار , هوا داران و یوزرها شما احساس می نمایند که تمام این امور را یک ربات انجام می‌دهد و این به منزله یک پروسه بی روح است . پس همت فرمائید در عین حالی که پست های خود را به طور اتوماتیک منتشر می کنید , رابطه خود را با دوست داران حفظ کرده و شبکه‌های‌مردمی را خویش مدیر نمایید &# خريد بك لينك Google Alerts
با استفاده از ابزار Google Alerts شما می‌توانید با یک توشه جستجو کردن پیرامون مباحث مربوط به کسب و کار خویش , همگی خبر ها و رویدادهای جدید را پیگیری نمایید . به این فیس که با وارد کردن یک عبارت برای کاوش , آن را در تنظیمات Google Alerts ذخیره میکنید . از این مجال به بعد خود Google , به طور خودکار هر مطلبی که درباره با عبارت جستجوی شما به روز شود را با نشانی اینترنتی به شما اطلاع میدهد . و شما هم می‌توانید آن را به اشتراک بگذارید . و این باعث صرفه جویی دوران در فرایند بازاریابی اینترنتی میشود . از آن جایی که یوزرها اینترنت و همچنین طرف داران شما به داده ها جذاب و آموزنده عشق و علاقه دارا‌هستند , میتوانید با به اشتراک گذاری این مطالب تازه اعتنا آنان را جلب کنید .
استفاده از رسانه های اجتماعی برای سرویس ها مشتریان

بخش اعظمی از کسب و امور در بازاریابی اینترنتی برای داشتن ارتباط خوب تر با مشتری و برآورده کردن نیازهای آن ها از شبکه‌های‌عمومی استفاده می نمایند . شما نیز میتوانید در بازاریابی اینترنتی خود با سود از شبکه‌های‌اجتماعی , مرحله پاسخگویی و رابطه خویش با مشتریانتان را توسعه دهید . شما میتوانید به راحتی , سؤال هایی که مشتریانتان تحت عنوان کامنت در پست های شما می‌گذارند را پاسخ دهید . فارغ از این‌که آنان چشم به راه جواب شما از روش نشانی اینترنتی و یا این که تماس تلفنی باشند .

به عبارت دیگر , باز خوردی که شما از مشتریان خویش در استفاده از استراتژی های گوناگون در بازاریابی اینترنتی می گیرد , دوست شما است و می‌تواند به بهبود سرویس ها و طریق ارائه آنان یاری دهد . اصلا مهم نیست که کامنت ها مثبت باشد یا منفی , شما همیشه بایستی به کامنت ها پاسخ دهید . این به شما یاری می کند تا رابطه بهتری با مشریانتان برقرار کرده و بازاریابی اینترنتی خود را دارای اعتبار جلوه دهید .

هنگامی که شما از این نکات استفاده نمایید , می‌توانید


برچسب ها: بک لینک ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به خرید بک لینک 5 است. | طراح قالب: آوازک